24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутати оглянули хірургічний комплекс обласної лікарні ім. М.Пирогова Роздрукувати

На останній позачерговій сесії обласної Ради член постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олексій Фурман (ВО «Свобода») порушив питання щодо хірургічного комплексу обласної клінічної лікарні ім. М.Пирогова. Після його звернення голова облдержадміністрації Валерій Коровій видав розпорядженням  про створення тимчасової робочої групи з питань введення в експлуатацію хірургічного комплексу обласної клінічної лікарні ім. М.Пирогова.

12 жовтня  відбулося виїзне засідання робочої групи, в якому взяли участь  керівники та представники фракцій обласної Ради: Олександр Корнійчук (Аграрна партія), Олег Мейдич (ВО «Батьківщина»), Олексій Фурман та Андрій Вигонюк (ВО «Свобода»),  Ярослав Хребтій («Самопоміч»), Василь Ліцький («Блок Петра Порошенка»), Сергій Чорноокий та Юрій Яремчук («Опозиційний блок»), та депутати обласної Ради – секретар  постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення Анатолій Ковальчук і голова постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександр Масленніков. Також у роботі виїзної комісії взяв участь заступник голови ОДА Василь Броварник, головний лікар Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І.Пирогова Олександр Жупанов, директор підприємства «Вінницябуд» Володимир Гігінеішвілі та керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Заступник голови ОДА Василь Броварник прозвітував про  стан об’єкту.

- Це приміщення почали зводити у 1989 році, потім було кілька хвиль фінансування - у 1992, 2002, 2005, 2007 роках, - повідомив Василь Михайлович. -  За останніх три роки ми вийшли на фінішною пряму завдяки фінансуванню за рахунок коштів Фонду регіонального розвитку. В 2015 році вартість об’єкту склала 728 млн. грн, в тому числі обладнання - 513 млн. грн. На сьогодні  роботи виконуються підрядником – підприємством «Вінницябуд».

Василь Броварник повідомив про завдання  – виконати весь комплекс будівельно-монтажних робіт і 15 листопада створити робочу комісію, яка  буде приймати об’єкт.

- В цьому році з  Фонду регіонального розвитку виділено  36 млн. грн. і співфінансування з обласного бюджету на рівні 10% - 3.6 млн. грн, - додав Василь Михайлович. - Фінансові ресурси  надходять без затримки.

Головний лікар Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І.Пирогова Олександр Жупанов ознайомив присутніх зі структурою об’єкту.

- Площа будівлі складає 22,5 тисяч квадратних метрів, комплекс розрахований на 225 ліжок та 15 операційних залів, - повідомив Олександр Борисович. - У цокольному поверсі буде приймальне відділення. Перший корпус відведено під діагностичний корпус, відділення реанімації, травматології, ортопедії, урології та серцево-судинної хірургії. На 9-ти поверхах розміщені лише одно- та двомісні палати, які  оснащені подачею кисню, вай-фаєм, телевізійним обладнанням, телефонами. Усі операційні зали будуть підключені до відеокамер і студенти зможуть слідкувати за операціями онлайн.

Керівник підприємства «Вінницябуд» Володимир Гігінеішвілі прозвітував про виконання будівельно-монтажних робіт на рівні 95%.

- Прокладені усі  інженерні комунікації, системи каналізації та  водопостачання, вентиляційна система, днями заасфальтували та озеленили територію навколо лікарні, - повідомив Володимир Карлович.

Після огляду усіх 9-ти поверхів приміщення хірургічного комплексу члени  тимчасової робочої групи висловили побажання аби після введення у експлуатацію приміщення його якомога швидше оснастили обладнанням та почали приймати пацієнтів.

Повернутись Створено: 12 жовтня 2016 року, 15:02 Переглядів: 1616

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація