24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати передали книги сільській шкільній бібліотеці з нагоди Дня рідної мови Роздрукувати

День рідної мови, який святкують 21 лютого, гарною справою відзначили депутати із фракції партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» у обласній Раді. З нагоди свята вони прийшли у вишиванках на 15-ту позачергову сесію Ради. Депутати також принесли книги сучасних українських авторів, аби передати їх для шкільної бібліотеки села Шевченка Літинського району.

- Депутати свідомо обрали шкільну бібліотеку невеличкого села, яке носить назву видатного українського письменника Тараса Шевченка, - прокоментував акцію депутат обласної Ради, голова фракції БПП «Солідарність» Олександр Крученюк. - Сьогодні шкільні бібліотеки отримують вкрай мало художньої літератури, сучасна українська книга для сільських школярів – практично недоступна. Тому, сподіваємося, наш подарунок з нагоди Дня рідної мови буде гарним сюрпризом для юних та дорослих читачів села Шевченка

Серед подарованих видань – книги Оксани Забужко «І знову я влізаю в танк», Олега Чорногуза «Рабів на бал не запрошують»,  Василя Шкляра «Тінь сови», Володимира Лиса «Століття Якова», збірники «Україна в мені», «Український народний одяг на поштових марках» та інші.

Аналогічні акції зі збору сучасних українських видань, а також з передплати україномовних пізнавальних журналів для дітей та юнацтва, з нагоди Дня рідної мови «Блок Петра Порошенка «Солідарність» проводить в усіх районах Вінницької області. Активні партійці та депутати місцевих Рад приносять хороші українські книги та допомагають оформити передплату на журнали для сільських шкільних бібліотек.

Джерело: прес-служба Вінницької ТО Партії "Солідарність" - Блок Петра Порошенка"

 

Повернутись Створено: 21 лютого 2017 року, 16:32 Переглядів: 566

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація