Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Систему електронного документообігу планують запустити на черговій сесії обласної Ради

    17 січня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк провів засідання щодо запровадження електронного документообігу для депутатів обласної Ради. Участь в роботі взяли начальник відділу інформаційних технологій виконавчого апарату Олег Лебідь, розробники програмного забезпечення – керівник відділу по роботі з клієнтами дизайн-студії &laqu ....

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

Депутати підготують пропозиції щодо пристосування приміщень адмінбудинку по вулиці Соборній Роздрукувати

26 жовтня під головуванням Олександра Масленнікова відбулось розширене засідання постійної комісії обласної Ради 7 скликання з питань регулювання комунальної власності та приватизації.

У роботі комісії взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник голови обласної державної адміністрації Василь Броварник, директор Департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації Дмитро Романченко, голови постійних комісій: з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю Олексій Бородій, з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення Ярослав Хребтій, заступник голови постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Жанна Дмитренко, голова фракції „Аграрії Вінниччини” Олександр Корнійчук, 0 керівник Міжфракційної депутатської групи „Промисловці і підприємці Вінниччини” Дмитро Чаленко, заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Віктор Крот.

Під час засідання розглянуто одне питання – про надання дозволу на проведення робіт з реставрації та реконструкції приміщень, що розташовані на першому поверсі в адмінбудинку за адресою: вул. Соборна, буд. 70, м. Вінниця (права частина), а також внесення пропозицій щодо пристосування приміщень лівої частини будинку для потреб депутатів обласної Ради.

За результатами обговорення, вирішили просити всіх голів постійних комісій та керівників фракцій обласної Ради надати свої конкретні пропозиції щодо перепланування лівої частини першого поверху для роботи депутатів.

Більш детально з висновками комісії з цих питань можна ознайомитись на офіційному сайті обласної Ради в розділі „Документи”.

Повернутись Створено: 26 жовтня 2016 року, 15:42 Переглядів: 633

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація