Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати підготують пропозиції щодо пристосування приміщень адмінбудинку по вулиці Соборній Роздрукувати

26 жовтня під головуванням Олександра Масленнікова відбулось розширене засідання постійної комісії обласної Ради 7 скликання з питань регулювання комунальної власності та приватизації.

У роботі комісії взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник голови обласної державної адміністрації Василь Броварник, директор Департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації Дмитро Романченко, голови постійних комісій: з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю Олексій Бородій, з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення Ярослав Хребтій, заступник голови постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Жанна Дмитренко, голова фракції „Аграрії Вінниччини” Олександр Корнійчук, 0 керівник Міжфракційної депутатської групи „Промисловці і підприємці Вінниччини” Дмитро Чаленко, заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Віктор Крот.

Під час засідання розглянуто одне питання – про надання дозволу на проведення робіт з реставрації та реконструкції приміщень, що розташовані на першому поверсі в адмінбудинку за адресою: вул. Соборна, буд. 70, м. Вінниця (права частина), а також внесення пропозицій щодо пристосування приміщень лівої частини будинку для потреб депутатів обласної Ради.

За результатами обговорення, вирішили просити всіх голів постійних комісій та керівників фракцій обласної Ради надати свої конкретні пропозиції щодо перепланування лівої частини першого поверху для роботи депутатів.

Більш детально з висновками комісії з цих питань можна ознайомитись на офіційному сайті обласної Ради в розділі „Документи”.

Повернутись Створено: 26 жовтня 2016 року, 15:42 Переглядів: 681

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація