29 січня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться пленарне засідання чергової 4 сесії обласної Ради. 29 січня о 13.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового розвитку та земельних відносин  

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Депутати підготують пропозиції щодо пристосування приміщень адмінбудинку по вулиці Соборній Роздрукувати

26 жовтня під головуванням Олександра Масленнікова відбулось розширене засідання постійної комісії обласної Ради 7 скликання з питань регулювання комунальної власності та приватизації.

У роботі комісії взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник голови обласної державної адміністрації Василь Броварник, директор Департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації Дмитро Романченко, голови постійних комісій: з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю Олексій Бородій, з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення Ярослав Хребтій, заступник голови постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Жанна Дмитренко, голова фракції „Аграрії Вінниччини” Олександр Корнійчук, 0 керівник Міжфракційної депутатської групи „Промисловці і підприємці Вінниччини” Дмитро Чаленко, заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Віктор Крот.

Під час засідання розглянуто одне питання – про надання дозволу на проведення робіт з реставрації та реконструкції приміщень, що розташовані на першому поверсі в адмінбудинку за адресою: вул. Соборна, буд. 70, м. Вінниця (права частина), а також внесення пропозицій щодо пристосування приміщень лівої частини будинку для потреб депутатів обласної Ради.

За результатами обговорення, вирішили просити всіх голів постійних комісій та керівників фракцій обласної Ради надати свої конкретні пропозиції щодо перепланування лівої частини першого поверху для роботи депутатів.

Більш детально з висновками комісії з цих питань можна ознайомитись на офіційному сайті обласної Ради в розділі „Документи”.

Повернутись Створено: 26 жовтня 2016 року, 15:42 Переглядів: 782

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація