Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутати підготують пропозиції щодо пристосування приміщень адмінбудинку по вулиці Соборній Роздрукувати

26 жовтня під головуванням Олександра Масленнікова відбулось розширене засідання постійної комісії обласної Ради 7 скликання з питань регулювання комунальної власності та приватизації.

У роботі комісії взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник голови обласної державної адміністрації Василь Броварник, директор Департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації Дмитро Романченко, голови постійних комісій: з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю Олексій Бородій, з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення Ярослав Хребтій, заступник голови постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Жанна Дмитренко, голова фракції „Аграрії Вінниччини” Олександр Корнійчук, 0 керівник Міжфракційної депутатської групи „Промисловці і підприємці Вінниччини” Дмитро Чаленко, заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Віктор Крот.

Під час засідання розглянуто одне питання – про надання дозволу на проведення робіт з реставрації та реконструкції приміщень, що розташовані на першому поверсі в адмінбудинку за адресою: вул. Соборна, буд. 70, м. Вінниця (права частина), а також внесення пропозицій щодо пристосування приміщень лівої частини будинку для потреб депутатів обласної Ради.

За результатами обговорення, вирішили просити всіх голів постійних комісій та керівників фракцій обласної Ради надати свої конкретні пропозиції щодо перепланування лівої частини першого поверху для роботи депутатів.

Більш детально з висновками комісії з цих питань можна ознайомитись на офіційному сайті обласної Ради в розділі „Документи”.

Повернутись Створено: 26 жовтня 2016 року, 15:42 Переглядів: 606

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація