Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутати підсилять фінансування Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2021-2025 роки Роздрукувати

27 жовтня під керівництвом Вячеслава Соколового відбулося засідання чергової 45 сесії обласної Ради.

Одним із питань порядку денного депутати заслухали інформацію про результати виконання обласної Програми забезпечення виконання обласною військовою адміністрацією повноважень, делегованих обласною Радою на 2022 рік.

Голова постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету Галина Якубович звернула увагу, що у Програмі та поданому проєкті рішення  відсутні  показники якості та ефективності, передбачені Порядком з формування програм, який затверджений рішенням обласної Ради. Відтак, це унеможливлює оцінити ефективність та доцільність цієї Програми.

Розглянувши інформацію про виконання цієї програми та враховуючи Порядок формування, фінансування і моніторингу виконання регіональних (комплексних) програм та включення їх до щорічних програм соціально-економічного розвитку Вінницької області», висновок постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету депутати вирішили рекомендувати обласній військовій адміністрації достроково припинити виконання обласної Програми забезпечення  виконання обласною військовою адміністрацією повноважень, делегованих обласною Радою на 2023 рік, затвердженої наказом начальника Вінницької обласної військової адміністрації від 4 жовтня 2022 року.

Залишок бюджетних призначень, передбачених в обласному бюджеті на фінансування Програми у 2023 році, спрямувати на реалізацію Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2021-2025 роки. Сума коштів складе близько 5 млн грн.

Депутати визначили пріоритетність фінансування обласних програм у ІV кварталі 2023 року, заходи яких є актуальними під час воєнного стану, а саме: підтримка Збройних Сил України, соціальна реабілітація постраждалих від російської агресії, соціальний захист родин військовослужбовців, підтримка критичної інфраструктури, підтримка молоді в умовах війни.

Повернутись Створено: 27 жовтня 2023 року, 14:28

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація