24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутати підтримали будівництво та облаштування пунктів пропуску через державний кордон Роздрукувати

Під час засідання 24 чергової сесії обласної Ради 52 депутата підтримали проект рішення «Про Обласну програму будівництва, облаштування та утримання місцевих пунктів пропуску через українсько-молдовський державний кордон на 2017-2021 роки».

В цій програмі зазначено, що наявна мережа пунктів пропуску через державний кордон в межах Вінницької області не забезпечує сприятливих умов перетинання державного кордону фізичними особами і переміщення через нього вантажів, створює додаткове навантаження на органи охорони державного кордону та не забезпечує належних умов для здійснення прикордонного та інших видів контролю.

З урахуванням обставин, які склалися історично (тісні економічні та родинні зв’язки, близькість населених пунктів тощо), Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Молдова від 11 березня 1997 року «Про пункти пропуску через українсько-молдовський державний кордон і спрощений пропуск громадян, які проживають у прикордонних районах» на ділянці державного кордону в межах Вінницької області визначено вісім місцевих пунктів пропуску. П’ять таких пунктів розташовані в Ямпільському, два в Піщанському та один в Могилів-Подільському районах. Протяжність державного кордону України з Республікою Молдова у межах Вінницької області становить 190, 703 км, із них: сухопутна ділянка - 49, 503 км; річкова ділянка - 141,2 км.

Актуальність розроблення Обласної програми будівництва та облаштування місцевих пунктів пропуску через українсько-молдовський державний кордон на 2017-2021 роки (далі - Обласна програма) обумовлена необхідністю здійснення низки взаємопов’язаних заходів, спрямованих на відновлення, облаштування та реконструкцію державного кордону в межах області, створення сприятливих умов для розвитку транскордонного співробітництва, забезпечення соціально-економічного розвитку прикордонних регіонів.

Мета Обласної програми – підвищення рівня облаштування та утримання пунктів пропуску, технічне оснащення системами спостереження і контролю, створення належних умов мешканцям прикордонних районів Вінницької області у перетинанні державного кордону та сприятливих умов для розвитку транскордонного співробітництва і використання транзитного потенціалу України.

Виконання заходів Обласної програми спрямовано на створення належних умов функціонування місцевих пунктів пропуску «Бронниця» (Могилів-Подільський район), «Студена», «Грабарівка» (Піщанський район), Цекинівка», «Велика Кісниця», «Ямпіль - річковий», «Михайлівка», Оксанівка» (Ямпільський район). 

Повернутись Створено: 28 вересня 2017 року, 13:05 Переглядів: 710

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація