Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутати підтримали будівництво та облаштування пунктів пропуску через державний кордон Роздрукувати

Під час засідання 24 чергової сесії обласної Ради 52 депутата підтримали проект рішення «Про Обласну програму будівництва, облаштування та утримання місцевих пунктів пропуску через українсько-молдовський державний кордон на 2017-2021 роки».

В цій програмі зазначено, що наявна мережа пунктів пропуску через державний кордон в межах Вінницької області не забезпечує сприятливих умов перетинання державного кордону фізичними особами і переміщення через нього вантажів, створює додаткове навантаження на органи охорони державного кордону та не забезпечує належних умов для здійснення прикордонного та інших видів контролю.

З урахуванням обставин, які склалися історично (тісні економічні та родинні зв’язки, близькість населених пунктів тощо), Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Молдова від 11 березня 1997 року «Про пункти пропуску через українсько-молдовський державний кордон і спрощений пропуск громадян, які проживають у прикордонних районах» на ділянці державного кордону в межах Вінницької області визначено вісім місцевих пунктів пропуску. П’ять таких пунктів розташовані в Ямпільському, два в Піщанському та один в Могилів-Подільському районах. Протяжність державного кордону України з Республікою Молдова у межах Вінницької області становить 190, 703 км, із них: сухопутна ділянка - 49, 503 км; річкова ділянка - 141,2 км.

Актуальність розроблення Обласної програми будівництва та облаштування місцевих пунктів пропуску через українсько-молдовський державний кордон на 2017-2021 роки (далі - Обласна програма) обумовлена необхідністю здійснення низки взаємопов’язаних заходів, спрямованих на відновлення, облаштування та реконструкцію державного кордону в межах області, створення сприятливих умов для розвитку транскордонного співробітництва, забезпечення соціально-економічного розвитку прикордонних регіонів.

Мета Обласної програми – підвищення рівня облаштування та утримання пунктів пропуску, технічне оснащення системами спостереження і контролю, створення належних умов мешканцям прикордонних районів Вінницької області у перетинанні державного кордону та сприятливих умов для розвитку транскордонного співробітництва і використання транзитного потенціалу України.

Виконання заходів Обласної програми спрямовано на створення належних умов функціонування місцевих пунктів пропуску «Бронниця» (Могилів-Подільський район), «Студена», «Грабарівка» (Піщанський район), Цекинівка», «Велика Кісниця», «Ямпіль - річковий», «Михайлівка», Оксанівка» (Ямпільський район). 

Повернутись Створено: 28 вересня 2017 року, 13:05 Переглядів: 750

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація