Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутати підтримали ініціативу Тараса Фурмана щодо безкоштовного навчання учасників АТО та їхніх дітей Роздрукувати

В ході засідання 10-ої чергової сесії Вінницької обласної Ради депутати підтримали ініціативу депутата від ВО «Свобода» Тараса Фурмана щодо відшкодування коштів за отримання освіти для бійців Східного фронту та їхніх дітей.

Під час розгляду 10 питання порядку денного сесії «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для здійснення одноразової компенсації виплати за навчання учасників антитерористичної операції та їхніх дітей» всі присутні 65 депутатів проголосували за зазначене рішення.

Нагадаємо, що питання повернення коштів за здобуття освіти для учасників боротьби за Україну та їхнім дітям вже порушувалося 30 червня 2016 року під час пленарного засідання чергової 7-ої сесії обласної Ради 7 скликання депутатом Тарасом Фурманом. Проте, тоді більшість депутатів не підтримали ініціативу від ВО «Свобода».

– Приємно, що цього разу питання підтримано депутатами облради. Учасники АТО та їхні діти отримають відшкодування за навчання, – зазначив Тарас Фурман після голосування на 10-ій сесії. – Це той дріб’язок, який ми можемо та мусимо зробити для людей, які боронять нашу землю на сході країни.

Інформаційна довідка: згідно із Законом України від 14.05.2015 № 425-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підтримки учасників бойових дій та їхніх дітей, дітей, один із батьків яких загинув у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, або під час масових акцій громадянського протесту, дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи, для здобуття професійно-технічної та вищої освіти», пільги надаються для: осіб, визнаних учасниками бойових дій, їхніх дітей, дітей, один із батьків яких загинув (зник безвісти) в районі проведення АТО, бойових дій або збройних конфліктів, або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих в районі проведення АТО, бойових дій або збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, отриманого в період участі в АТО - дітей, один з батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту, або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих під час масових акцій громадянського протесту.

Підтримка для отримання освіти надається у вигляді: повної або часткової оплати навчання за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів; пільгових довгострокових кредитів для здобуття освіти; соціальної стипендії. А також - безкоштовного забезпечення підручниками, доступу до мережі Інтернет, систем баз даних у державних і комунальних навчальних закладах; безкоштовного проживання в гуртожитку та інших заходів, визначених Кабінетом Міністрів.

 

 

 

Повернутись Створено: 28 вересня 2016 року, 11:48 Переглядів: 1065

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація