29 січня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться пленарне засідання чергової 4 сесії обласної Ради. 29 січня о 13.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового розвитку та земельних відносин  

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Депутати підтримали Меморандум щодо введення в експлуатацію нового приміщення Вінницького обласного академічного театру ляльок «Золотий ключик» Роздрукувати

Сьогодні, 17 лютого, під головуванням Тетяни Редько відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації. У роботі комісії взяли участь голова Громадської ради при обласній Раді Наталя Морозова, окремі депутати обласної Ради, колектив Вінницького обласного академічного театру ляльок, представники громадськості та засобів масової інформації.

Під час зібрання депутати одноголосно підтримали проект рішення обласної Ради «Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д.» та проект, ініційований головою фракції ВТО Радикальна партія Олега Ляшка, депутатом обласної Ради Сергієм Кривешком «Про заборону розміщення на території Вінницької області реклами щодо пасажирських перевезень до населених пунктів Російської Федерації».

Під час засідання голова комісії Тетяна Редько запропонувала підготувати звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо ініціативи залучення до переговорів гарантів Будапештського меморандуму стосовно питань територіальної цілісності України та військових дій на території України.

Також члени комісії підтримали депутатське звернення Володимира Барцьося щодо розгляду питання про сприяння у виданні книги «Людина, яка повернула землякам Степана Руданського».

Найактивніше обговорення викликало питання, ініційоване Тетяною Редько, щодо Меморандуму про співпрацю між Вінницькою обласною Радою, Вінницькою обласною державною адміністрацією, Вінницькою міською радою та приватним підприємством «Супрема» стосовно введення в експлуатацію нового приміщення Вінницького обласного академічного театру ляльок «Золотий ключик».

– Враховуючи, що я була ініціатором створення комісії та порушення питання театру, бо до мене звернувся його колектив з відповідним листом, мною напрацьований цей Меморандум, – прокоментувала голова комісії Тетяна Редько. - Також на прохання керівництва Громадської ради при обласній Раді та громадських активістів я запропонувала розглянути це питання нашій комісії. Ніякого порушення закону немає, тому що згідно з регламентом, будь-яка комісія має право розглянути це питання.

За підсумками обговорення питань порядку денного депутатами були прийняті відповідні рішення щодо кожного із них. Більш детально з висновками засідання постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 17 лютого 2017 року, 16:50 Переглядів: 807

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація