Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутати підтримали Меморандум щодо введення в експлуатацію нового приміщення Вінницького обласного академічного театру ляльок «Золотий ключик» Роздрукувати

Сьогодні, 17 лютого, під головуванням Тетяни Редько відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації. У роботі комісії взяли участь голова Громадської ради при обласній Раді Наталя Морозова, окремі депутати обласної Ради, колектив Вінницького обласного академічного театру ляльок, представники громадськості та засобів масової інформації.

Під час зібрання депутати одноголосно підтримали проект рішення обласної Ради «Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д.» та проект, ініційований головою фракції ВТО Радикальна партія Олега Ляшка, депутатом обласної Ради Сергієм Кривешком «Про заборону розміщення на території Вінницької області реклами щодо пасажирських перевезень до населених пунктів Російської Федерації».

Під час засідання голова комісії Тетяна Редько запропонувала підготувати звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо ініціативи залучення до переговорів гарантів Будапештського меморандуму стосовно питань територіальної цілісності України та військових дій на території України.

Також члени комісії підтримали депутатське звернення Володимира Барцьося щодо розгляду питання про сприяння у виданні книги «Людина, яка повернула землякам Степана Руданського».

Найактивніше обговорення викликало питання, ініційоване Тетяною Редько, щодо Меморандуму про співпрацю між Вінницькою обласною Радою, Вінницькою обласною державною адміністрацією, Вінницькою міською радою та приватним підприємством «Супрема» стосовно введення в експлуатацію нового приміщення Вінницького обласного академічного театру ляльок «Золотий ключик».

– Враховуючи, що я була ініціатором створення комісії та порушення питання театру, бо до мене звернувся його колектив з відповідним листом, мною напрацьований цей Меморандум, – прокоментувала голова комісії Тетяна Редько. - Також на прохання керівництва Громадської ради при обласній Раді та громадських активістів я запропонувала розглянути це питання нашій комісії. Ніякого порушення закону немає, тому що згідно з регламентом, будь-яка комісія має право розглянути це питання.

За підсумками обговорення питань порядку денного депутатами були прийняті відповідні рішення щодо кожного із них. Більш детально з висновками засідання постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 17 лютого 2017 року, 16:50 Переглядів: 632

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація