Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати підтримали Меморандум щодо введення в експлуатацію нового приміщення Вінницького обласного академічного театру ляльок «Золотий ключик» Роздрукувати

Сьогодні, 17 лютого, під головуванням Тетяни Редько відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації. У роботі комісії взяли участь голова Громадської ради при обласній Раді Наталя Морозова, окремі депутати обласної Ради, колектив Вінницького обласного академічного театру ляльок, представники громадськості та засобів масової інформації.

Під час зібрання депутати одноголосно підтримали проект рішення обласної Ради «Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д.» та проект, ініційований головою фракції ВТО Радикальна партія Олега Ляшка, депутатом обласної Ради Сергієм Кривешком «Про заборону розміщення на території Вінницької області реклами щодо пасажирських перевезень до населених пунктів Російської Федерації».

Під час засідання голова комісії Тетяна Редько запропонувала підготувати звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо ініціативи залучення до переговорів гарантів Будапештського меморандуму стосовно питань територіальної цілісності України та військових дій на території України.

Також члени комісії підтримали депутатське звернення Володимира Барцьося щодо розгляду питання про сприяння у виданні книги «Людина, яка повернула землякам Степана Руданського».

Найактивніше обговорення викликало питання, ініційоване Тетяною Редько, щодо Меморандуму про співпрацю між Вінницькою обласною Радою, Вінницькою обласною державною адміністрацією, Вінницькою міською радою та приватним підприємством «Супрема» стосовно введення в експлуатацію нового приміщення Вінницького обласного академічного театру ляльок «Золотий ключик».

– Враховуючи, що я була ініціатором створення комісії та порушення питання театру, бо до мене звернувся його колектив з відповідним листом, мною напрацьований цей Меморандум, – прокоментувала голова комісії Тетяна Редько. - Також на прохання керівництва Громадської ради при обласній Раді та громадських активістів я запропонувала розглянути це питання нашій комісії. Ніякого порушення закону немає, тому що згідно з регламентом, будь-яка комісія має право розглянути це питання.

За підсумками обговорення питань порядку денного депутатами були прийняті відповідні рішення щодо кожного із них. Більш детально з висновками засідання постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 17 лютого 2017 року, 16:50 Переглядів: 701

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація