Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати підтримали необхідність співфінансування ремонту доріг Роздрукувати

Депутати Вінницької обласної Ради більшістю підтримали проект рішення про звернення голови постійної комісії облради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження та енергоефективності Андрія Ковальова  до Кабміну та Верховної Ради України про надання можливості автодорам брати участь у співфінансуванні ремонтних робіт на автошляхах разом з громадами. Депутат вніс свою пропозицію, аби частину коштів мав можливість давати район, іншу – відповідальне підприємство, зокрема, «Вінницяоблавтодор» чи КП «Автомобільні шляхи Вінниччини».

Цей проект рішення, як пояснює депутат Андрій Ковальов, має внести зміни у головну державну кишеню країни. При розгляді бюджету на 2018 рік будуть внесені пункти, які передбачатимуть окремі кошти на окремому рахунку для співфінансування доріг. Фактично, ці зміни дадуть змогу підприємству «Автомобільні шляхи Вінниччини» разом з районами прозоро виконувати ремонтні роботи на дорогах. В свою чергу це ще й дасть можливість ефективно використовувати кошти на проведення ремонтних робіт, враховуючи зростання доходів місцевих бюджетів за рахунок реформи з децентралізації.

- Потрібно, щоб була можливість районних рад давати додаткові кошти на «реабілітацію» доріг у межах своїх територій, - каже Андрій Ковальов. - Проводити ремонт чи реконструкцію автосполучень не лише за рахунок бюджету КП «Автомобільні шляхи Вінниччини», а й залучати місцеві гроші. Враховуючи процес децентралізації – в них такі кошти зараз є. Ця проблема має вирішуватись спільно.

Законодавчі ж норми насправді дають можливість органам місцевого самоврядування в разі потреби самостійно прийняти рішення щодо фінансування об’єктів капітального та поточного ремонту доріг, які є складовими автомобільних доріг державного значення, або здійснювати функції технічного нагляду за їхнім виконанням на договірних засадах з іншим замовником, визначеним місцевими органами виконавчої влади. Тому проект рішення, поданий головою постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження та енергоефективності Андрієм Ковальовим повинен налагодити процес приведення стану вінницьких автомобільних доріг до належного рівня.

Вінниччина має 9,5 тис км загальнодержавних доріг, з яких 7 тис  км - доріг  місцевого значення та 25 тис км - комунальних доріг, що в межах населених пунктів.

Нагадаємо, позапланові доходи митниць стали головним джерелом коштів на ремонт доріг цьогоріч. В рамках проведення експерименту з фінансового забезпечення здійснення заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування, ініційованого Урядом, з державного бюджету до спеціального фонду обласного бюджету Вінницької області надійшли кошти в сумі майже у 30 мільйонів гривень від перевиконання загального обсягу щомісячних показників надходжень митних платежів.

Повернутись Створено: 13 липня 2017 року, 15:38 Переглядів: 669

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація