5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати підтримали питання про забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб Роздрукувати

8 вересня на черговому засіданні постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм, за участі першого заступника голови обласної Ради Людмили Щербаківської, депутатами було підтримане питання щодо внесення доповнень до Комплексної цільової програми соціального захисту населення Вінницької області на 2016-2018 роки. Голова комісії Геннадій Мазур зазначив, що доповнення стосується вирішення в установленому законодавством порядку питання про забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Вінницької області.

Члени комісії обговорили звернення президента федерації волейболу Вінницької області Миколи Чумака щодо можливості надання нового місця для розміщення ліцею-інтернату. Обговорення зазначеного питання відбулося надзвичайно жваво. Депутати вирішили зобов’язати Департамент освіти і науки ОДА та Управління фізичної культури та спорту ОДА спільно напрацювати дієвий механізм з реальними пропозиціями вирішення питання. Депутатами одноголосно був підтриманий проект рішення Комплексної програми захисту населення і територій Вінницької області у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2017-2021 роки з доповненнями.

Директор Вінницької обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з веслування ім. Ю. Рябчинської В’ячеслав Настюк доповів про діяльність очолюваного ним закладу, розповів про недофінансування і про потребу виділення коштів для розробки проектно-кошторисної документації. Члени комісії одноголосно прийняли рішення зобов’язати Управління фізичної культури та спорту ОДА, як головного розпорядника коштів, в межах своїх бюджетних призначень, вишукати можливість виділення коштів школі для виготовлення проектно-кошторисної документації.

З протоколом та висновками 27-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

 

Повернутись Створено: 8 вересня 2016 року, 17:30 Переглядів: 1047

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація