Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати підтримали питання щодо необхідності встановлення ліфта для людей з особливими потребами в приміщенні обласної Ради Роздрукувати

18 листопада під головуванням Олександра Масленнікова відбулось засідання постійної комісії обласної Ради 7 скликання з питань регулювання комунальної власності та приватизації.

У роботі комісії взяли участь голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко, заступник керуючого справами – начальник юридичного відділу виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник, директор Департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації Дмитро Романченко, начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський, заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк, заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Людмила Каратаєва, голова правління Громадської організації молоді з обмеженими фізичними можливостями „Гармонія” Раїса Панасюк, головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи з персоналом Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій Вишневський, керівництво управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області: Іван Бойко, Василь Волощук, Віктор Крот, представники громадських організацій, засоби масової інформації.

До порядку денного було внесено 39 питань, з яких 34 проекти рішень, що стосуються приведення у відповідність до змін чинного законодавства статутних документів комунальних установ, решта – питання про списання та передачу в оренду майна.

Також депутати одноголосно підтримали питання щодо необхідності встановлення ліфта для людей з особливими потребами в приміщенні обласної Ради з першого по четвертий поверх.

За результатами обговорення, було доручено Департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації спільно з управлінням спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області вивчити зазначене питання і через два тижні надати пропозиції щодо його вирішення.

Більш детально з висновками комісії з цих питань можна ознайомитись на офіційному сайті обласної Ради в розділі „Документи”.

Повернутись Створено: 18 листопада 2016 року, 12:56 Переглядів: 727

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація