Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Депутати підтримали питання щодо необхідності встановлення ліфта для людей з особливими потребами в приміщенні обласної Ради Роздрукувати

18 листопада під головуванням Олександра Масленнікова відбулось засідання постійної комісії обласної Ради 7 скликання з питань регулювання комунальної власності та приватизації.

У роботі комісії взяли участь голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко, заступник керуючого справами – начальник юридичного відділу виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник, директор Департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації Дмитро Романченко, начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський, заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк, заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Людмила Каратаєва, голова правління Громадської організації молоді з обмеженими фізичними можливостями „Гармонія” Раїса Панасюк, головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи з персоналом Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій Вишневський, керівництво управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області: Іван Бойко, Василь Волощук, Віктор Крот, представники громадських організацій, засоби масової інформації.

До порядку денного було внесено 39 питань, з яких 34 проекти рішень, що стосуються приведення у відповідність до змін чинного законодавства статутних документів комунальних установ, решта – питання про списання та передачу в оренду майна.

Також депутати одноголосно підтримали питання щодо необхідності встановлення ліфта для людей з особливими потребами в приміщенні обласної Ради з першого по четвертий поверх.

За результатами обговорення, було доручено Департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації спільно з управлінням спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області вивчити зазначене питання і через два тижні надати пропозиції щодо його вирішення.

Більш детально з висновками комісії з цих питань можна ознайомитись на офіційному сайті обласної Ради в розділі „Документи”.

Повернутись Створено: 18 листопада 2016 року, 12:56 Переглядів: 674

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація