Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутати підтримали питання щодо необхідності встановлення ліфта для людей з особливими потребами в приміщенні обласної Ради Роздрукувати

18 листопада під головуванням Олександра Масленнікова відбулось засідання постійної комісії обласної Ради 7 скликання з питань регулювання комунальної власності та приватизації.

У роботі комісії взяли участь голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко, заступник керуючого справами – начальник юридичного відділу виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник, директор Департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації Дмитро Романченко, начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський, заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк, заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Людмила Каратаєва, голова правління Громадської організації молоді з обмеженими фізичними можливостями „Гармонія” Раїса Панасюк, головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи з персоналом Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій Вишневський, керівництво управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області: Іван Бойко, Василь Волощук, Віктор Крот, представники громадських організацій, засоби масової інформації.

До порядку денного було внесено 39 питань, з яких 34 проекти рішень, що стосуються приведення у відповідність до змін чинного законодавства статутних документів комунальних установ, решта – питання про списання та передачу в оренду майна.

Також депутати одноголосно підтримали питання щодо необхідності встановлення ліфта для людей з особливими потребами в приміщенні обласної Ради з першого по четвертий поверх.

За результатами обговорення, було доручено Департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації спільно з управлінням спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області вивчити зазначене питання і через два тижні надати пропозиції щодо його вирішення.

Більш детально з висновками комісії з цих питань можна ознайомитись на офіційному сайті обласної Ради в розділі „Документи”.

Повернутись Створено: 18 листопада 2016 року, 12:56 Переглядів: 646

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація