13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутати підтримали проект рішення про створення нового орнітологічного заказника Роздрукувати

23 травня під головуванням депутата обласної Ради Володимира Криська відбулося засідання постійної комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр.

У її роботі взяли участь заступник начальника Державної екологічної інспекції у Вінницькій області Олег Ющук, заступник начальника управління – начальник відділу землеустрою та охорони земель Головного управління  Держгеокадастру у Вінницькій області Ольга Козак, генеральний директор Вінницького обласного спеціалізованого лісогосподарського підприємств Анатолій Іванець, начальник управління дозвільної діяльності, природоохоронних програм, моніторингу та зв’язків з громадськістю Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Юрій Савчук, головний спеціаліст відділу охорони земель та заповідної справи Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Людмила Сломінська, маркшейдер ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України»  Ольга Кляпетура, запрошені надрокористувачі та заявники.

Під час засідання розглянуто низку питань. Особливу увагу депутати зосередили на зверненні громадян щодо розробки Селищенського  родовища чарнокітів Літинського району. Комісія вирішила направити листи на відповідні Департаменти та управління облдержадміністрації щодо надання роз’яснення щодо змісту звернення для прийняття  висновку комісії з цього питання.

Члени комісії підтримали внесення на розгляд сесії питання про  надання погодження Державній службі геології та надр України щодо продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки піску та вапняку Немійської ділянки, яка знаходиться у Могилів-Подільському районі Вінницької області та про надання погодження Державній службі геології та надр України щодо продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки пісків та піщано-галькового матеріалу Озаринецької ділянки, яка знаходиться у Могилів-Подільському районі Вінницької області.

Окрім того депутати попередньо погодили внесення проектів рішень обласної Ради, після надання відповідних погоджень територіальних громад, таких питань: «Про погодження надання приватному підприємству „Подільська скарбниця” спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування пісковиків Західної ділянки Порогівського родовища, що знаходиться в Ямпільському районі Вінницької області» та «Про погодження агропромисловому науково-виробничому підприємству «Візит» надання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування мінеральних підземних радонових вод ділянки № 4 Острівного родовища (свердловина № 604-е), що знаходиться в межах міста Хмільник Вінницької області”.

Комісія підтримала пропозицію щодо оголошення об’єкту природно-заповідного фонду місцевого значення – орнітологічного заказника „Війтовецький” орієнтовною площею 23 га на території Війтовецької сільради Липовецького району, без вилучення із користування, а  проект рішення обласної Ради „Про оголошення об’єкту природно-заповідного фонду місцевого значення – лісового заказника „Городище-Галявина” на території Іллінецької міської ради рекомендовано повернути на доопрацювання.

Більш детально з протоколом та висновками постійної комісії з розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 23 травня 2019 року, 17:27 Переглядів: 440

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація