23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Депутати підтримали проект рішення про створення нового орнітологічного заказника Роздрукувати

23 травня під головуванням депутата обласної Ради Володимира Криська відбулося засідання постійної комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр.

У її роботі взяли участь заступник начальника Державної екологічної інспекції у Вінницькій області Олег Ющук, заступник начальника управління – начальник відділу землеустрою та охорони земель Головного управління  Держгеокадастру у Вінницькій області Ольга Козак, генеральний директор Вінницького обласного спеціалізованого лісогосподарського підприємств Анатолій Іванець, начальник управління дозвільної діяльності, природоохоронних програм, моніторингу та зв’язків з громадськістю Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Юрій Савчук, головний спеціаліст відділу охорони земель та заповідної справи Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Людмила Сломінська, маркшейдер ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України»  Ольга Кляпетура, запрошені надрокористувачі та заявники.

Під час засідання розглянуто низку питань. Особливу увагу депутати зосередили на зверненні громадян щодо розробки Селищенського  родовища чарнокітів Літинського району. Комісія вирішила направити листи на відповідні Департаменти та управління облдержадміністрації щодо надання роз’яснення щодо змісту звернення для прийняття  висновку комісії з цього питання.

Члени комісії підтримали внесення на розгляд сесії питання про  надання погодження Державній службі геології та надр України щодо продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки піску та вапняку Немійської ділянки, яка знаходиться у Могилів-Подільському районі Вінницької області та про надання погодження Державній службі геології та надр України щодо продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки пісків та піщано-галькового матеріалу Озаринецької ділянки, яка знаходиться у Могилів-Подільському районі Вінницької області.

Окрім того депутати попередньо погодили внесення проектів рішень обласної Ради, після надання відповідних погоджень територіальних громад, таких питань: «Про погодження надання приватному підприємству „Подільська скарбниця” спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування пісковиків Західної ділянки Порогівського родовища, що знаходиться в Ямпільському районі Вінницької області» та «Про погодження агропромисловому науково-виробничому підприємству «Візит» надання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування мінеральних підземних радонових вод ділянки № 4 Острівного родовища (свердловина № 604-е), що знаходиться в межах міста Хмільник Вінницької області”.

Комісія підтримала пропозицію щодо оголошення об’єкту природно-заповідного фонду місцевого значення – орнітологічного заказника „Війтовецький” орієнтовною площею 23 га на території Війтовецької сільради Липовецького району, без вилучення із користування, а  проект рішення обласної Ради „Про оголошення об’єкту природно-заповідного фонду місцевого значення – лісового заказника „Городище-Галявина” на території Іллінецької міської ради рекомендовано повернути на доопрацювання.

Більш детально з протоколом та висновками постійної комісії з розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 23 травня 2019 року, 17:27 Переглядів: 387

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація