22 червня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки,  фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутати підтримали проект рішення про встановлення пам’ятного знака медичним працівникам – учасникам Революції Гідності та АТО Роздрукувати

24 лютого відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини, очолюваної депутатом обласної Ради Людмилою Станіславенко.

У її роботі взяли участь заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Чорна, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, голова організаційного комітету по встановленню в м. Вінниці пам’ятного знака медичним працівникам – учасникам Революції Гідності та АТО Юрій Козак.

Під час засідання розглянуто низку питань порядку денного, зокрема, „Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д.”, „Про проект рішення „Про встановлення пам’ятного знака медичним працівникам – учасникам Революції Гідності та АТО”, „Про хід виконання Обласної цільової програми роботи з обдарованою молоддю на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням 14 сесії обласної Ради 6 скликання від 19 лютого 2013 року № 481”, „ Про хід виконання Обласної програми розвитку інформаційних та інноваційних технологій в закладах освіти області на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 47”, „Про хід виконання Обласної комплексної програми „Сільська школа” на 2016 - 2020 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 48”, „ Про хід виконання Регіональної програми підготовки кваліфікованих робітників на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 50”.

Депутати заслухали інформацію про звіт голови обласної Ради Анатолія Олійника та рекомендували внести на розгляд чергової сесії обласної Ради це питання.

Одноголосно підтримали проект рішення про встановлення на території Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного  пам’ятного знака медичним працівникам – учасникам Революції Гідності та АТО.

Крім того, особливу увагу депутати зосередили на обговорені тих програм, термін дії яких закінчується в цьому році, та внесли свої пропозиції до майбутніх проектів програм на наступні роки.

За підсумками обговорення зазначених питань порядку денного депутатами постійної комісії були прийняті відповідні рішення щодо кожного із них.

Більш детально з протоколом та висновками постійної комісії з розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 24 лютого 2017 року, 16:53 Переглядів: 1509

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація