Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Проекти рішень про надання погоджень, дозволів та актів підтримано на сесії Роздрукувати

Під час  пленарного засідання 17 сесії депутатами також  було розглянуто та прийнято низку проектів рішень, які стосувалися надання погоджень, дозволів і актів деяким підприємствам та установам, з метою покращення їх діяльності. Зокрема,  затвердили питання «Про продовження терміну дії товариству з обмеженою відповідальністю ,,Конкорд” акта про надання гірничого відводу для промислової розробки Северинівського - ІІ родовища суглинків». В тексті проекту рішення мова йшла про те, щоб продовжити термін дії товариству з обмеженою відповідальністю ,,Конкорд” (село Северинівка Жмеринський район) акта про надання гірничого відводу для промислової розробки ділянки Северинівського-ІІ родовища суглинків  (північна околиця села Северинівка Жмеринського району), площею 15,6 га, на максимальну глибину розробки 9,7 м від поверхні рельєфу, терміном до 4 грудня 2035  року.

Однак, від депутата обласної Ради, голови постійної комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр  Володимира Криська надійшла пропозиція зменшити  термін оренди до чотирьох років. За запропоновану пропозицію проголосували 62 обранці.

Також депутати підтримали питання «Про надання погодження  Державному підприємству спиртової та лікеро-горілчаної промисловості „Укрспирт” спеціального дозволу на користування надрами, з метою геологічного вивчення, у тому числі, дослідно-промислової розробки, водозабору питних підземних вод Овечацького місця провадження діяльності підприємства,  свердловини № 645 та № 646».

Затвердили депутати й питання «Про надання погодження Державній службі геології та надр України щодо продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами, з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки, Липовецької ділянки (прояву) підземних вод, де розташована свердловина №1».

Проголосували депутати також й за те, щоб  надати Державній службі геології та надр України погодження щодо продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами, з метою геологічного вивчення, у тому числі, дослідно-промислової розробки, Добрянської ділянки пісковиків (0,3 км на північ від с. Добрянка Ямпільського району).

 

 

 

Повернутись Створено: 24 березня 2017 року, 15:42 Переглядів: 505

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація