Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Проекти рішень про надання погоджень, дозволів та актів підтримано на сесії Роздрукувати

Під час  пленарного засідання 17 сесії депутатами також  було розглянуто та прийнято низку проектів рішень, які стосувалися надання погоджень, дозволів і актів деяким підприємствам та установам, з метою покращення їх діяльності. Зокрема,  затвердили питання «Про продовження терміну дії товариству з обмеженою відповідальністю ,,Конкорд” акта про надання гірничого відводу для промислової розробки Северинівського - ІІ родовища суглинків». В тексті проекту рішення мова йшла про те, щоб продовжити термін дії товариству з обмеженою відповідальністю ,,Конкорд” (село Северинівка Жмеринський район) акта про надання гірничого відводу для промислової розробки ділянки Северинівського-ІІ родовища суглинків  (північна околиця села Северинівка Жмеринського району), площею 15,6 га, на максимальну глибину розробки 9,7 м від поверхні рельєфу, терміном до 4 грудня 2035  року.

Однак, від депутата обласної Ради, голови постійної комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр  Володимира Криська надійшла пропозиція зменшити  термін оренди до чотирьох років. За запропоновану пропозицію проголосували 62 обранці.

Також депутати підтримали питання «Про надання погодження  Державному підприємству спиртової та лікеро-горілчаної промисловості „Укрспирт” спеціального дозволу на користування надрами, з метою геологічного вивчення, у тому числі, дослідно-промислової розробки, водозабору питних підземних вод Овечацького місця провадження діяльності підприємства,  свердловини № 645 та № 646».

Затвердили депутати й питання «Про надання погодження Державній службі геології та надр України щодо продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами, з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки, Липовецької ділянки (прояву) підземних вод, де розташована свердловина №1».

Проголосували депутати також й за те, щоб  надати Державній службі геології та надр України погодження щодо продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами, з метою геологічного вивчення, у тому числі, дослідно-промислової розробки, Добрянської ділянки пісковиків (0,3 км на північ від с. Добрянка Ямпільського району).

 

 

 

Повернутись Створено: 24 березня 2017 року, 15:42 Переглядів: 466

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація