Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутати підтримали Програму розвитку лісового і мисливського господарства Роздрукувати

Під час проведення чергової 21 сесії обласної Ради депутати розглянули обласну Програму розвитку лісового і мисливського господарства в лісах, які надані в постійне користування Вінницькому обласному комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємству «Віноблагроліс», підвищення лісистості і озеленення населених пунктів області та використання об’єктів тваринного світу у культурно-освітніх та виховних цілях на 2017-2021 роки.

Депутат обласної Ради Владислав Рой вніс пропозицію доповнити пункт 4 Програми щодо надання можливості надання кредитів та пільгових довгострокових кредитів комунальною організацією «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» для зміцнення матеріально-технічної бази підприємства «Віноблагроліс». Депутати підтримали Програму зі змінами в цілому.

– В програмі передбачено подальше збільшення показників лісистості на території області до оптимального рівня, раціональне використання лісових ресурсів, підвищення продуктивності лісів, поліпшення якісного складу лісових насаджень; впровадження у лісогосподарське виробництво наукових досягнень, проведення робіт з моніторингу лісів, розширення застосування науково обґрунтованих методів раціонального використання природних ресурсів лісу, – зазначив Анатолій Іванець. – Варто зауважити, що оптимальний рівень лісистості для Вінницької області становить 15%. На сьогоднішній день, на жаль, цей показник складає лише 13,8%, що у два рази менше, ніж у більшості країн Європи. Лісистість окремих районів нашої області просто вражає: Козятинський - 4,2%, Ямпільський - 4,6%, Липовецький - 4,6%, Теплицький - 5,4%. Для її підняття до оптимального рівня необхідно створити в області близько 30 тисяч гектарів нових лісів на малопродуктивних та деградованих землях області.

Тому програмою передбачається забезпечення поступового збільшення площі лісів, їхнього ресурсного потенціалу, що сприятиме підтриманню екологічної рівноваги та захисту сільськогосподарських земель від негативного впливу ерозійних процесів.

Крім того, одними із основних напрямів програми є покращення естетичних якостей існуючих та будівництво нових сучасних вольєрів в Подільському зоологічному парку; поповнення колекцій звірів та птахів «Подільського зоопарку» новими видами; озеленення населених пунктів області; забезпечення належних умов відпочинку та дозвілля для населення шляхом створення рекреаційних зон; формування національної екологічної мережі, резервування та подальше надання статусу заповідних територіям, багатим на біорізноманіття.

 

 

Повернутись Створено: 30 червня 2017 року, 14:48 Переглядів: 463

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація