Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Депутати підтримали Програму розвитку туризму у Вінницькій області на 2017–2020 роки Роздрукувати

14 червня відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура за участі першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка та керуючого справами  виконавчого апарату обласної Ради Тетяни Яременко.

Під час засідання депутати обговорили питання щодо прийняття Програми розвитку туризму у Вінницькій області на  2017-2020 роки. Члени комісії підтримали зазначену Програму з врахуванням зауважень озвучених під час жвавої дискусії, яка відбулась між депутатами.

- Програма має бути дієвою, а не лише витрачання коштів на виготовлення рекламних банерів та брошур, – наголосив Геннадій Мазур.

Андрій Гижко ознайомив депутатів зі звітом голови облдержадміністрації щодо здійснення облдержадміністрацією делегованих їй обласною Радою повноважень у 2016 році та пріоритетні завдання на 2017 рік.

Тетяна Яременко детально, конструктивно та аргументовано представила присутнім зміни та доповнення, які стосуються рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання».

Начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський доповів членам комісії про створення комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно–Поділля» та припинення шляхом ліквідації обласного комунального підприємства «Вінницякіно».

Депутати розглянули та підтримали розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік».

Одноголосно було підтримано звернення депутата обласної Ради Андрія Ковальова до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо виділення коштів на співфінансування доріг окремою статтею з Державного бюджету України.

Члени комісії розглянули питання щодо внесення змін та доповнень до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад», затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 35.

Заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Олександр Мельник інформував членів комісії щодо використання коштів обласного бюджету для надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих, сім’ям померлих демобілізованих військовослужбовців та особам, які отримали поранення під час проведення антитерористичної операції в східних областях України. А також - про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових частин. Вищезазначені питання, а також питання про внесення змін до рішення 7 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2016 року № 123 «Про Обласну комплексну цільову програму підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та членів загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції на 2016-2018 роки» були підтримані депутатами одноголосно.

З протоколом та висновками 54-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитись на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

 

Повернутись Створено: 14 червня 2017 року, 16:54 Переглядів: 1618

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація