Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати підтримали Програму розвитку туризму у Вінницькій області на 2017–2020 роки Роздрукувати

14 червня відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура за участі першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка та керуючого справами  виконавчого апарату обласної Ради Тетяни Яременко.

Під час засідання депутати обговорили питання щодо прийняття Програми розвитку туризму у Вінницькій області на  2017-2020 роки. Члени комісії підтримали зазначену Програму з врахуванням зауважень озвучених під час жвавої дискусії, яка відбулась між депутатами.

- Програма має бути дієвою, а не лише витрачання коштів на виготовлення рекламних банерів та брошур, – наголосив Геннадій Мазур.

Андрій Гижко ознайомив депутатів зі звітом голови облдержадміністрації щодо здійснення облдержадміністрацією делегованих їй обласною Радою повноважень у 2016 році та пріоритетні завдання на 2017 рік.

Тетяна Яременко детально, конструктивно та аргументовано представила присутнім зміни та доповнення, які стосуються рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання».

Начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський доповів членам комісії про створення комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно–Поділля» та припинення шляхом ліквідації обласного комунального підприємства «Вінницякіно».

Депутати розглянули та підтримали розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік».

Одноголосно було підтримано звернення депутата обласної Ради Андрія Ковальова до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо виділення коштів на співфінансування доріг окремою статтею з Державного бюджету України.

Члени комісії розглянули питання щодо внесення змін та доповнень до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад», затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 35.

Заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Олександр Мельник інформував членів комісії щодо використання коштів обласного бюджету для надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих, сім’ям померлих демобілізованих військовослужбовців та особам, які отримали поранення під час проведення антитерористичної операції в східних областях України. А також - про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових частин. Вищезазначені питання, а також питання про внесення змін до рішення 7 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2016 року № 123 «Про Обласну комплексну цільову програму підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та членів загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції на 2016-2018 роки» були підтримані депутатами одноголосно.

З протоколом та висновками 54-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитись на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

 

Повернутись Створено: 14 червня 2017 року, 16:54 Переглядів: 1354

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація