11 грудня о 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання постійної комісїі з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.   11 грудня о 14.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання постійної комісїі з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення. 12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Депутати підтримали Програму розвитку туризму у Вінницькій області на 2017–2020 роки Роздрукувати

14 червня відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура за участі першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка та керуючого справами  виконавчого апарату обласної Ради Тетяни Яременко.

Під час засідання депутати обговорили питання щодо прийняття Програми розвитку туризму у Вінницькій області на  2017-2020 роки. Члени комісії підтримали зазначену Програму з врахуванням зауважень озвучених під час жвавої дискусії, яка відбулась між депутатами.

- Програма має бути дієвою, а не лише витрачання коштів на виготовлення рекламних банерів та брошур, – наголосив Геннадій Мазур.

Андрій Гижко ознайомив депутатів зі звітом голови облдержадміністрації щодо здійснення облдержадміністрацією делегованих їй обласною Радою повноважень у 2016 році та пріоритетні завдання на 2017 рік.

Тетяна Яременко детально, конструктивно та аргументовано представила присутнім зміни та доповнення, які стосуються рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання».

Начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський доповів членам комісії про створення комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно–Поділля» та припинення шляхом ліквідації обласного комунального підприємства «Вінницякіно».

Депутати розглянули та підтримали розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік».

Одноголосно було підтримано звернення депутата обласної Ради Андрія Ковальова до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо виділення коштів на співфінансування доріг окремою статтею з Державного бюджету України.

Члени комісії розглянули питання щодо внесення змін та доповнень до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад», затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 35.

Заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Олександр Мельник інформував членів комісії щодо використання коштів обласного бюджету для надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих, сім’ям померлих демобілізованих військовослужбовців та особам, які отримали поранення під час проведення антитерористичної операції в східних областях України. А також - про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових частин. Вищезазначені питання, а також питання про внесення змін до рішення 7 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2016 року № 123 «Про Обласну комплексну цільову програму підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та членів загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції на 2016-2018 роки» були підтримані депутатами одноголосно.

З протоколом та висновками 54-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитись на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

 

Повернутись Створено: 14 червня 2017 року, 16:54 Переглядів: 1194

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація