24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутати підтримали пропозицію не передавати релігійній громаді частину приміщення Печерської обласної лікарні відновного лікування Роздрукувати

16 червня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення. На порядку денному постійної комісії розглядалось 8 питань:

1. Про проект рішення обласної Ради «Про передачу церковного майна, що знаходиться в оперативному управлінні комунального закладу Печерська обласна лікарня відновного лікування».

2. Про лист Вінницького обласного клінічного онкологічного диспансеру щодо виділення коштів для закупівлі нового джерела іонізуючого випромінювання  для апарату  дистанційної гамма-терапії.

3. Про проект рішення обласної Ради «Про директора комунального закладу «Вінницький обласний центр післядипломної освіти медичних працівників».

4. Про проект рішення обласної Ради «Про начальника обласного бюро судово-медичної експертизи».

5. Про проект рішення обласної Ради «Про Комплексну цільову програму соціального захисту населення Вінницької області на 2016-2018 роки».

6. Про проект рішення обласної Ради «Про хід виконання Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей загиблих вінничан під час подій, які відбулися 31 серпня 2015 року біля Верховної Ради України та інших верств населення, які потребують соціального захисту на 2015-2017 роки».

7. Про проект рішення обласної Ради «Про припинення окремих закладів медицини шляхом приєднання до комунальної установи «Територіальне медичне об’єднання «Вінницький  обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

8. Різне

У роботі комісії взяли участь представники департаментів облдержадмінстарції, комунальних установ та організацій. Зокрема, на засіданні постійної комісії обласної Ради був присутній голова постійної комісії обласної Ради з питань законності,  боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності Андрій Вигонюк, який вніс ряд запитів щодо питань порядку денного постійної комісії. Зокрема, доповів про ситуацію, що склалася у шкірно-венерологічному диспансері по скороченню робочих ставок лікарів.

Знайшло підтримки серед членів постійної комісії обласної Ради  питання виділення коштів для закупівлі нового джерела іонізуючого випромінювання для апарату  дистанційної гамма-терапії, орієнтована вартість якого складає приблизно 8 мільйонів грн.. для проведення лікування згідно сучасних стандартів.

 За результатами роботи комісії були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного.

З протоколом та висновками засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 16 червня 2016 року, 17:50 Переглядів: 734

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація