Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутати підтримали пропозицію не передавати релігійній громаді частину приміщення Печерської обласної лікарні відновного лікування Роздрукувати

16 червня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення. На порядку денному постійної комісії розглядалось 8 питань:

1. Про проект рішення обласної Ради «Про передачу церковного майна, що знаходиться в оперативному управлінні комунального закладу Печерська обласна лікарня відновного лікування».

2. Про лист Вінницького обласного клінічного онкологічного диспансеру щодо виділення коштів для закупівлі нового джерела іонізуючого випромінювання  для апарату  дистанційної гамма-терапії.

3. Про проект рішення обласної Ради «Про директора комунального закладу «Вінницький обласний центр післядипломної освіти медичних працівників».

4. Про проект рішення обласної Ради «Про начальника обласного бюро судово-медичної експертизи».

5. Про проект рішення обласної Ради «Про Комплексну цільову програму соціального захисту населення Вінницької області на 2016-2018 роки».

6. Про проект рішення обласної Ради «Про хід виконання Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей загиблих вінничан під час подій, які відбулися 31 серпня 2015 року біля Верховної Ради України та інших верств населення, які потребують соціального захисту на 2015-2017 роки».

7. Про проект рішення обласної Ради «Про припинення окремих закладів медицини шляхом приєднання до комунальної установи «Територіальне медичне об’єднання «Вінницький  обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

8. Різне

У роботі комісії взяли участь представники департаментів облдержадмінстарції, комунальних установ та організацій. Зокрема, на засіданні постійної комісії обласної Ради був присутній голова постійної комісії обласної Ради з питань законності,  боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності Андрій Вигонюк, який вніс ряд запитів щодо питань порядку денного постійної комісії. Зокрема, доповів про ситуацію, що склалася у шкірно-венерологічному диспансері по скороченню робочих ставок лікарів.

Знайшло підтримки серед членів постійної комісії обласної Ради  питання виділення коштів для закупівлі нового джерела іонізуючого випромінювання для апарату  дистанційної гамма-терапії, орієнтована вартість якого складає приблизно 8 мільйонів грн.. для проведення лікування згідно сучасних стандартів.

 За результатами роботи комісії були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного.

З протоколом та висновками засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 16 червня 2016 року, 17:50 Переглядів: 769

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація