5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати підтримали пропозицію щодо створення комплексу «Липовецько-Іллінецька Астроблема» Роздрукувати

26 червня під головуванням Тетяни Редько відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації. У її роботі взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко та засоби масової інформації.

Депутати проголосували за внесення до порядку денного чергової сесії обласної Ради проектів рішень «Про звіт голови обласної державної адміністрації щодо здійснення обласною державною адміністрацією делегованих їй обласною Радою повноважень у 2016 році та пріоритетні завдання на 2017 рік» і «Про зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання».

Під час засідання розглянуто проект рішення «Про програму розвитку туризму у Вінницькій області на 2017- 2020 роки» (зі змінами та доповненнями). Зокрема, члени комісії підтримали внесену головою комісії Тетяною Редько пропозицію щодо проведення підготовчих робіт та створення науково-туристичного комплексу «Липовецько-Іллінецька Астроблема» («Іллінецький кратер»), що стосується розділу «Розвиток туристично-рекреаційної інфраструктури».

Також депутат постійної комісії Владислав Рой озвучив звернення трудового колективу газети «33 канал», в якому йшлося про замах на життя депутата обласної Ради, співзасновника газети «33-й канал» Тетяну Редько. За підсумками обговорення зазначене звернення запропоновано розглянути на черговій сесії обласної Ради, із вимогою вжиття всіх заходів щодо забезпечення безпеки журналістів.

Більш детально з протоколом та висновками постійної комісії з розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 26 червня 2017 року, 15:19 Переглядів: 644

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація