Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутати підтримали пропозицію щодо врегулювання закупівельних цін на молоко в області Роздрукувати

14 липня  під керівництвом Андрія Поліщука відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики.

 В роботі комісії взяли участь заступник голови комісії Степан Шимко, секретар комісії Олександр Корнійчук, член комісії Юрій Мазур та запрошені особи, зокрема, заступник директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Олександр Горба, голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального  розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко, начальник відділу адміністрування ПДВ та контролю за відшкодуванням ПДВ управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області Ігор Машталер, начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного  управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Володимир Павлущик, заступник голови Федерації профспілок у Вінницькій області Володимир Слободянюк, депутати обласної Ради - Леонід Галушко і Тарас Кобець.

Під час засідання розглянуто низку питань, зокрема, про  врегулювання закупівельних цін на молоко в області, про поглиблення інвестиційної співпраці та контактів між підприємствами в рамках співробітництва Вінниччини з регіонами Білорусі, Республіки Молдови, Польщі, Латвії та іншими країнами світу, про доповнення до проекту рішення „Про внесення змін до рішення 3 сесії обласної Ради 7 скликання від 16 грудня 2015 року № 22 „Про обласний бюджет на 2016 рік” (зі змінами) в частині збільшення обсягу депутатського фонду.

Особливу увагу депутати зосередили на обговоренні питання про  врегулювання закупівельних цін на молоко в області, та одноголосно підтримали пропозицію голови постійної комісії Андрія Поліщука щодо внесення відповідного проекту рішення на розгляд чергової сесії обласної Ради. Для підготовки вищезазначеного  питання члени комісії запропонували попередньо створити  робочу депутатську групу,  із залученням відповідних фахівців обласних департаментів, управлінь та обласних органів міністерств і відомств України.  

Більш детально з протоколом та висновками постійної комісії з розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради. 

 

Повернутись Створено: 14 липня 2016 року, 16:27 Переглядів: 715

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація