Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутати підтримали пропозицію щодо врегулювання закупівельних цін на молоко в області Роздрукувати

14 липня  під керівництвом Андрія Поліщука відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики.

 В роботі комісії взяли участь заступник голови комісії Степан Шимко, секретар комісії Олександр Корнійчук, член комісії Юрій Мазур та запрошені особи, зокрема, заступник директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Олександр Горба, голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального  розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко, начальник відділу адміністрування ПДВ та контролю за відшкодуванням ПДВ управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області Ігор Машталер, начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного  управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Володимир Павлущик, заступник голови Федерації профспілок у Вінницькій області Володимир Слободянюк, депутати обласної Ради - Леонід Галушко і Тарас Кобець.

Під час засідання розглянуто низку питань, зокрема, про  врегулювання закупівельних цін на молоко в області, про поглиблення інвестиційної співпраці та контактів між підприємствами в рамках співробітництва Вінниччини з регіонами Білорусі, Республіки Молдови, Польщі, Латвії та іншими країнами світу, про доповнення до проекту рішення „Про внесення змін до рішення 3 сесії обласної Ради 7 скликання від 16 грудня 2015 року № 22 „Про обласний бюджет на 2016 рік” (зі змінами) в частині збільшення обсягу депутатського фонду.

Особливу увагу депутати зосередили на обговоренні питання про  врегулювання закупівельних цін на молоко в області, та одноголосно підтримали пропозицію голови постійної комісії Андрія Поліщука щодо внесення відповідного проекту рішення на розгляд чергової сесії обласної Ради. Для підготовки вищезазначеного  питання члени комісії запропонували попередньо створити  робочу депутатську групу,  із залученням відповідних фахівців обласних департаментів, управлінь та обласних органів міністерств і відомств України.  

Більш детально з протоколом та висновками постійної комісії з розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради. 

 

Повернутись Створено: 14 липня 2016 року, 16:27 Переглядів: 742

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація