Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Депутати підтримали Регіональну екологічну бюджетну програму на 2019-2023 роки Роздрукувати

12 лютого відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр під головуванням Володимира Криська.

У роботі комісії взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Микола Ткачук, начальник Державної екологічної інспекції у Вінницькій області Юрій Дубовий, заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Інесса Ратушняк, заступник директора Департаменту – начальник управління бюджетної політики Олександр Горба, начальник управління дозвільної діяльності, природоохоронних програм, моніторингу та зв’язків з громадськістю Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Юрій Савчук, директор Вінницького відокремленого підрозділу Установи «Центр Розвитку Місцевого Самоврядування» Олег Левченко, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, голова Вінницької обласної організації Всеукраїнської екологічної ліги Олександр Мудрак, керівник приватного акціонерного товариства «Будматеріали» Олег Білоносов та депутати обласної Ради.

Під час засідання депутати розглянули та підтримали проекти рішень «Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д. за 2018 рік», «Про Регіональну екологічну бюджетну програму на 2019-2023 роки», «Про надання приватному акціонерному товариству «Будматеріали» гірничого відводу для відкритої розробки Ділянки № І Іванівського родовища суглинків».

Особливу увагу депутати зосередили на обговоренні екологічних питань, зокрема, актуальності будівництва заводів із переробки твердих побутових відходів, якісного водопостачання, необхідності ліквідації Джуринського отрутомогильника на Вінниччині.

Члени комісії одноголосно підтримали пропозицію звернутися до Кабінету Міністрів України з клопотанням щодо виділення 2019 року необхідних коштів для повної ліквідації Джуринського отрутомогильника та проведення рекультивації цієї території.

Більш детально з протоколом та висновками постійної комісії із розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 12 лютого 2019 року, 13:44 Переглядів: 351

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація