Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутати підтримали рішення «Про Звернення Вінницької обласної Ради 6 скликання щодо перегляду рішення про підвищення тарифів на енергоносії для населення, промисловості та підприємців» Роздрукувати

30 квітня на засіданні позачергової 37-ї сесії обласної Ради 6 скликання було прийнято рішення «Про Звернення Вінницької обласної Ради 6 скликання щодо перегляду рішення про підвищення тарифів на енергоносії для населення, промисловості та підприємців».

Зазначене питання ініціював та вніс до порядку денного 37-ї позачергової сесії обласної Ради 6 скликання голова обласної Ради Сергій Свитко.

При його розгляді Сергій Свитко запропонував доповнити текст звернення словами, що «стрімке підвищення тарифів без підвищення пенсій і заробітних плат є неприпустимим».

Запропоноване доповнення було підтримане більшістю депутатських голосів.
Всі інші питання були ініційовані, згідно з клопотанням голови Вінницької облдержадміністрації Валерія Коровія.

Зі змінами та доповненнями депутати підтримали проекти рішень, внесені до порядку денного: «Про внесення змін до Заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2015-2016 роки, затвердженої рішенням 31 сесії обласної Ради 6 скликання від 16 січня 2015 року №808»; «Про Програму забезпечення державними установами ветеринарної медицини епізоотичного благополуччя області в 2015 році»; «Про внесення змін до рішення 31 сесії обласної Ради 6 скликання  від 16 січня 2015 року №805 «Про обласний бюджет на 2015 рік (зі змінами)»; «Про затвердження розпорядження голови обласної Ради»; «Про керівника комунального вищого навчального закладу «Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М.Д.Леонтовича».

Після завершення процедури голосування голова облдержадміністрації Валерій Коровій подякував депутатам за підтримку зазначених проектів рішень та закликав представників всіх політичних партій до толерантності та згуртованості у ставленні один до одного.

Підсумовуючи засідання, голова обласної Ради Сергій Свитко привітав усіх присутніх з прийдешніми травневими святами, а також побажав всім жителям Вінниччини міцного здоров’я, миру, злагоди і добра.

Детальніше з текстом «Звернення Вінницької обласної Ради 6 скликання щодо перегляду рішення про підвищення тарифів на енергоносії для населення, промисловості та підприємців» можна ознайомитися нижче.

Повернутись Створено: 30 квітня 2015 року, 18:06 Переглядів: 1262

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація