Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутати підтримали рішення «Про Звернення Вінницької обласної Ради 6 скликання щодо перегляду рішення про підвищення тарифів на енергоносії для населення, промисловості та підприємців» Роздрукувати

30 квітня на засіданні позачергової 37-ї сесії обласної Ради 6 скликання було прийнято рішення «Про Звернення Вінницької обласної Ради 6 скликання щодо перегляду рішення про підвищення тарифів на енергоносії для населення, промисловості та підприємців».

Зазначене питання ініціював та вніс до порядку денного 37-ї позачергової сесії обласної Ради 6 скликання голова обласної Ради Сергій Свитко.

При його розгляді Сергій Свитко запропонував доповнити текст звернення словами, що «стрімке підвищення тарифів без підвищення пенсій і заробітних плат є неприпустимим».

Запропоноване доповнення було підтримане більшістю депутатських голосів.
Всі інші питання були ініційовані, згідно з клопотанням голови Вінницької облдержадміністрації Валерія Коровія.

Зі змінами та доповненнями депутати підтримали проекти рішень, внесені до порядку денного: «Про внесення змін до Заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2015-2016 роки, затвердженої рішенням 31 сесії обласної Ради 6 скликання від 16 січня 2015 року №808»; «Про Програму забезпечення державними установами ветеринарної медицини епізоотичного благополуччя області в 2015 році»; «Про внесення змін до рішення 31 сесії обласної Ради 6 скликання  від 16 січня 2015 року №805 «Про обласний бюджет на 2015 рік (зі змінами)»; «Про затвердження розпорядження голови обласної Ради»; «Про керівника комунального вищого навчального закладу «Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М.Д.Леонтовича».

Після завершення процедури голосування голова облдержадміністрації Валерій Коровій подякував депутатам за підтримку зазначених проектів рішень та закликав представників всіх політичних партій до толерантності та згуртованості у ставленні один до одного.

Підсумовуючи засідання, голова обласної Ради Сергій Свитко привітав усіх присутніх з прийдешніми травневими святами, а також побажав всім жителям Вінниччини міцного здоров’я, миру, злагоди і добра.

Детальніше з текстом «Звернення Вінницької обласної Ради 6 скликання щодо перегляду рішення про підвищення тарифів на енергоносії для населення, промисловості та підприємців» можна ознайомитися нижче.

Повернутись Створено: 30 квітня 2015 року, 18:06 Переглядів: 1053

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація