Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутати підтримали розширення площ для надання медичної допомоги спортсменам області Роздрукувати

7 листопада під головуванням Андрія Вигонюка відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності.

У роботі комісії взяли участь керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, заступник начальника управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної Ради Олексій Бородій, директор Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Сергій Вовченко, заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Волощук, працівники виконавчого апарату обласної Ради та представники структурних підрозділів облдержадміністрації.

На порядок денний засідання винесено 13 питань, більшість з яких стосувалися питань законності та доцільності дій з комунальною власністю обласної Ради.

Зокрема, членами постійної комісії підтримано проєкт рішення «Про Вінницьку обласну наукову медичну бібліотеку» щодо передачі будівлі медичної бібліотеки в користування центру спортивної медицини НКП «ВОСКДРЗН». Натомість бібліотеку пропонується перенести на вільні площі адміністративних приміщень по вул. Соборній на базі бібліотеки ім. Тімірязєва. Зазначений проєкт рішення внесено управлінням спільної комунальної власності на підставі висновків робочої групи щодо покращення якості надання медичної допомоги спортсменам.

Директор Департаменту Сергій Вовченко поінформував членів комісії про хід виконання Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад», яка була розроблена з метою зміцнення обороноздатності держави, захисту інтересів громадян, недопущення ускладнення криміногенної обстановки через реалізацію комплексу заходів, пов’язаної з реформуванням правоохоронних органів області.

Комісією ініційовано створення робочої групи щодо вивчення питання про створення регіонального «Центру громадського здоров’я» та передачі цілісного майнового комплексу Державної установи «Вінницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я» у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області.

Ще членами комісії підтримано звернення директора КО «Вінницький обласний центр народної творчості» до голови обласної Ради щодо порушення клопотання перед Верховною Радою України про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України колективу Вінницького обласного центру народної творчості у зв’язку з 80-річчям діяльності центру.

Крім того, комісія розглянула звернення громадян щодо дотримання норм закону і захисту порушених прав та інтересів.

За підсумками обговорення питань порядку денного членами постійної комісії були прийняті відповідні рішення.

Детальніше з протоколом та висновками постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи». 

 

Повернутись Створено: 7 листопада 2019 року, 17:11
Оновлено: 8 листопада 2019 року, 10:38
Переглядів: 174

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація