Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати підтримали розширення площ для надання медичної допомоги спортсменам області Роздрукувати

7 листопада під головуванням Андрія Вигонюка відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності.

У роботі комісії взяли участь керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, заступник начальника управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної Ради Олексій Бородій, директор Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Сергій Вовченко, заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Волощук, працівники виконавчого апарату обласної Ради та представники структурних підрозділів облдержадміністрації.

На порядок денний засідання винесено 13 питань, більшість з яких стосувалися питань законності та доцільності дій з комунальною власністю обласної Ради.

Зокрема, членами постійної комісії підтримано проєкт рішення «Про Вінницьку обласну наукову медичну бібліотеку» щодо передачі будівлі медичної бібліотеки в користування центру спортивної медицини НКП «ВОСКДРЗН». Натомість бібліотеку пропонується перенести на вільні площі адміністративних приміщень по вул. Соборній на базі бібліотеки ім. Тімірязєва. Зазначений проєкт рішення внесено управлінням спільної комунальної власності на підставі висновків робочої групи щодо покращення якості надання медичної допомоги спортсменам.

Директор Департаменту Сергій Вовченко поінформував членів комісії про хід виконання Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад», яка була розроблена з метою зміцнення обороноздатності держави, захисту інтересів громадян, недопущення ускладнення криміногенної обстановки через реалізацію комплексу заходів, пов’язаної з реформуванням правоохоронних органів області.

Комісією ініційовано створення робочої групи щодо вивчення питання про створення регіонального «Центру громадського здоров’я» та передачі цілісного майнового комплексу Державної установи «Вінницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я» у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області.

Ще членами комісії підтримано звернення директора КО «Вінницький обласний центр народної творчості» до голови обласної Ради щодо порушення клопотання перед Верховною Радою України про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України колективу Вінницького обласного центру народної творчості у зв’язку з 80-річчям діяльності центру.

Крім того, комісія розглянула звернення громадян щодо дотримання норм закону і захисту порушених прав та інтересів.

За підсумками обговорення питань порядку денного членами постійної комісії були прийняті відповідні рішення.

Детальніше з протоколом та висновками постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи». 

 

Повернутись Створено: 7 листопада 2019 року, 17:11
Оновлено: 8 листопада 2019 року, 10:38
Переглядів: 564

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація