Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

 • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

  Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

 • Депутатів у обласній Раді стало менше

  Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

 • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

  Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутати підтримали виділення коштів на проекти територіальних громад Роздрукувати

15 вересня відбулось чергове засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура. На розгляд комісії внесено сім питань. Участь у роботі постійної комісії взяла перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська.

 Ключовим питанням порядку денного було погодження розпорядження обласної державної адміністрації про внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік. Серед змін до обласного бюджету перш за все необхідно відзначити розподіл майже 3 млн.грн. на співфінансування 3-го етапу Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. 

- Завдяки підтримці обласного бюджету у територіальних громадах буде забезпечено реалізацію вкрай важливих проектів у сфері енергозбереження, капітальних ремонтів шкіл, садочків, освітлення вулиць, - зазначив голова комісії Геннадій Мазур.

Окрім того, вказаним розпорядженням розподілено понад 9 млн.грн. екологічного фонду, із яких, зокрема, буде профінансовано реалізацію таких проектів:

 • 4,5 млн.грн. на будівництво полігону твердих побутових відходів у смт. Муровані Курилівці;
 • 1,98 млн.грн. для придбання сміттєвоза Барській міській раді;
 • 300 тис.грн. для реконструкції очисних споруд в м. Ямпіль;
 • 150 тис.грн. на реконструкцію огорож і вольєрів в Подільському зоопарку, м. Вінниця.

Також варто відзначити, що змінами до обласного бюджету передбачено зарахування до обласного бюджету ряду субвенцій з районних бюджетів на виконання обласної програми “Власний дім”, співфінансування проектів, що фінансуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та перерозподіл між районними бюджетами коштів, що передбачені на закупівлю шкільних автобусів для сільських шкіл.

Серед інших питань порядку денного варто відзначити погодження проекту рішення про передачу у комунальну власність територіальних громад базового рівня дочірніх підприємств комунального підприємства “Вінницяоблводоканал” та розгляд звіту про виконання Регіональної програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2013-2016 роки.

Повернутись Створено: 15 вересня 2016 року, 16:47 Переглядів: 891

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація