24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

 • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

  Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

 • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

  Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

 • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

  17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутати підтримали виділення коштів на проекти територіальних громад Роздрукувати

15 вересня відбулось чергове засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура. На розгляд комісії внесено сім питань. Участь у роботі постійної комісії взяла перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська.

 Ключовим питанням порядку денного було погодження розпорядження обласної державної адміністрації про внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік. Серед змін до обласного бюджету перш за все необхідно відзначити розподіл майже 3 млн.грн. на співфінансування 3-го етапу Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. 

- Завдяки підтримці обласного бюджету у територіальних громадах буде забезпечено реалізацію вкрай важливих проектів у сфері енергозбереження, капітальних ремонтів шкіл, садочків, освітлення вулиць, - зазначив голова комісії Геннадій Мазур.

Окрім того, вказаним розпорядженням розподілено понад 9 млн.грн. екологічного фонду, із яких, зокрема, буде профінансовано реалізацію таких проектів:

 • 4,5 млн.грн. на будівництво полігону твердих побутових відходів у смт. Муровані Курилівці;
 • 1,98 млн.грн. для придбання сміттєвоза Барській міській раді;
 • 300 тис.грн. для реконструкції очисних споруд в м. Ямпіль;
 • 150 тис.грн. на реконструкцію огорож і вольєрів в Подільському зоопарку, м. Вінниця.

Також варто відзначити, що змінами до обласного бюджету передбачено зарахування до обласного бюджету ряду субвенцій з районних бюджетів на виконання обласної програми “Власний дім”, співфінансування проектів, що фінансуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та перерозподіл між районними бюджетами коштів, що передбачені на закупівлю шкільних автобусів для сільських шкіл.

Серед інших питань порядку денного варто відзначити погодження проекту рішення про передачу у комунальну власність територіальних громад базового рівня дочірніх підприємств комунального підприємства “Вінницяоблводоканал” та розгляд звіту про виконання Регіональної програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2013-2016 роки.

Повернутись Створено: 15 вересня 2016 року, 16:47 Переглядів: 866

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація