Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутати підтримали збільшення фінансування галузі охорони здоров’я майже на 18 мільйонів гривень Роздрукувати

6 жовтня під головуванням Геннадія Мазура відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм. Депутатами були опрацьовані питання щодо розподілу понадпланових надходжень обласного бюджету за 9 місяців 2016 року.

Збільшуються видатки загального та бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації, зокрема:

онкологічному диспансеру для придбання джерела іонізуючого випромінювання в гамма-терапевтичному апараті Со 60-F – 6370,000 тис. грн;
ремонт другого поверху поліклініки обласної дитячої клінічної лікарні – 600,000 тис. грн;
проведення зовнішніх ремонтно-будівельних та оздоблювальних робіт із заміною покрівлі в корпусі №7 ВОКЛ ім. М.І.Пирогова – 650,000 тис. грн.
– На сьогоднішній день вкрай важливо виділити кошти на джерело гамма-випромінювача, адже здоров’я людей повинно бути завжди на першому плані. Це – головне і це – важливо! – зауважив голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур.

Заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Чорна ознайомила членів комісії зі змінами до розпорядження голови обласної Ради щодо призначення грантів навчальним закладам обласною Радою та обласною державною адміністрацією.

Підтримане питання щодо внесення змін до Комплексної програми розвитку архівної справи у Вінницькій області на 2013-2017 роки.

Члени комісії обговорили звернення депутата обласної Ради Тараса Фурмана щодо стану фінансування закладів охорони здоров’я, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області.

Заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Надія Марусяк доповіла про стан фінансування обласних програм у сфері охорони здоров’я за 9 місяців 2016 року.

Депутати розглянули звернення депутата обласної Ради Людмили Станіславенко щодо встановлення підйомника або ліфта у приміщенні обласної Ради.

З метою створення самостійної локальної оперативно-диспетчерської служби «103» Вінницької області з передбаченням подальшого підключення до дат-центру єдиної державної системи управління служби екстреної медичної допомоги було розглянуто питання щодо внесення змін до обласної Програми «Майбутнє Вінниччини в збереженні здоров’я громадян» на 2016-2020 роки.

Депутатське звернення депутата обласної Ради Михайла Кременюка щодо компенсації відсоткової ставки з кредитів, залучених в рамках програми «Питна вода на 2008-2020 роки» було одноголосно підтримане.

З протоколом та висновками 29-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Депутатське звернення депутата обласної Ради Михайла Кременюка щодо компенсації відсоткової ставки з кредитів, залучених в рамках програми «Питна вода на 2008-2020 роки» було одноголосно підтримане.

З протоколом та висновками 29-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 6 жовтня 2016 року, 18:00 Переглядів: 681

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація