Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутати підтримали збільшення фінансування галузі охорони здоров’я майже на 18 мільйонів гривень Роздрукувати

6 жовтня під головуванням Геннадія Мазура відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм. Депутатами були опрацьовані питання щодо розподілу понадпланових надходжень обласного бюджету за 9 місяців 2016 року.

Збільшуються видатки загального та бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації, зокрема:

онкологічному диспансеру для придбання джерела іонізуючого випромінювання в гамма-терапевтичному апараті Со 60-F – 6370,000 тис. грн;
ремонт другого поверху поліклініки обласної дитячої клінічної лікарні – 600,000 тис. грн;
проведення зовнішніх ремонтно-будівельних та оздоблювальних робіт із заміною покрівлі в корпусі №7 ВОКЛ ім. М.І.Пирогова – 650,000 тис. грн.
– На сьогоднішній день вкрай важливо виділити кошти на джерело гамма-випромінювача, адже здоров’я людей повинно бути завжди на першому плані. Це – головне і це – важливо! – зауважив голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур.

Заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Чорна ознайомила членів комісії зі змінами до розпорядження голови обласної Ради щодо призначення грантів навчальним закладам обласною Радою та обласною державною адміністрацією.

Підтримане питання щодо внесення змін до Комплексної програми розвитку архівної справи у Вінницькій області на 2013-2017 роки.

Члени комісії обговорили звернення депутата обласної Ради Тараса Фурмана щодо стану фінансування закладів охорони здоров’я, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області.

Заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Надія Марусяк доповіла про стан фінансування обласних програм у сфері охорони здоров’я за 9 місяців 2016 року.

Депутати розглянули звернення депутата обласної Ради Людмили Станіславенко щодо встановлення підйомника або ліфта у приміщенні обласної Ради.

З метою створення самостійної локальної оперативно-диспетчерської служби «103» Вінницької області з передбаченням подальшого підключення до дат-центру єдиної державної системи управління служби екстреної медичної допомоги було розглянуто питання щодо внесення змін до обласної Програми «Майбутнє Вінниччини в збереженні здоров’я громадян» на 2016-2020 роки.

Депутатське звернення депутата обласної Ради Михайла Кременюка щодо компенсації відсоткової ставки з кредитів, залучених в рамках програми «Питна вода на 2008-2020 роки» було одноголосно підтримане.

З протоколом та висновками 29-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Депутатське звернення депутата обласної Ради Михайла Кременюка щодо компенсації відсоткової ставки з кредитів, залучених в рамках програми «Питна вода на 2008-2020 роки» було одноголосно підтримане.

З протоколом та висновками 29-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 6 жовтня 2016 року, 18:00 Переглядів: 717

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація