Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати підтримали зміни до обласного бюджету на 2016 рік Роздрукувати

12 липня на черговому засіданні постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм депутатами був підтриманий проект рішення про внесення змін до обласного бюджету.

Потрібно зазначити, що в проекті рішення «Про внесення змін до  обласного бюджету на 2016 рік» передбачається фінансування низку соціально важливих програм та заходів, зокрема:

  • Вінницькій обласній дитячій лікарні для придбання нового апарату УЗД виділяється 2,2 млн.грн.;
  • Вінницькій обласній клінічній лікарні ім. Пирогова передбачається виділити 992 тис.грн. для купівлі портативного УЗД апарату, 500 тис.грн. для покращення роботи кардіологічного відділення;
  • На фінансування заходів Програми енергозбереження для населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Вінницької області на 2015-2019 роки виділяється 3 млн. грн.;
  • На свівфінансування проектів Конкурсу розвитку територіальних громад додатково виділено 7 млн. грн.

Членами комісії був підтриманий проект рішення про передачу цілісних майнових комплексів та об’єктів незавершеного будівництва дочірніх підприємств комунального підприємства «Вінницяоблводоканал», зокрема, «Томашпільводоканал», «Мурованокуриловецький водоканал», Тульчинського дочірнього підприємства КП «Вінницяоблводоканал» та ДП «Гайсинводоканал».

Обговорено та підтримано зміни та доповнення до Програми підтримки діяльності національно-культурних товариств області та забезпечення міжконфесійної злагоди і духовно-морального розвитку Вінниччини на 2016-2020 роки.

Одноголосно депутатами були підтримані доповнення до Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області на 2013-2017 роки.

З протоколом та висновками 23-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 12 липня 2016 року, 15:35 Переглядів: 821

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація