24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати підтримали зміни і доповнення до Регламенту обласної Ради Роздрукувати

22 травня від головуванням Тетяни Редько відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації. У її проведенні взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Світлана Василюк, директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА Микола Ткачук.

До порядку денного засідання були внесені такі проекти рішень: «Про звіт голови облдержадміністрації Коровія В.В. про здійснення делегованих обласною Радою повноважень» і «Про зміни та до доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання».

Висловивши зауваження та пропозиції, депутати постійної комісії підтримали зміни і доповнення до Регламенту обласної Ради, а також проголосували за внесення до порядку денного сесії обласної Ради звіту голови облдержадміністрації Валерія Коровія.

Більш детально з протоколом і висновками комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 22 травня 2018 року, 11:27 Переглядів: 414

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація