Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутати підтримали зміни щодо встановлення творчих стипендій письменникам Вінниччини Роздрукувати

20 жовтня на черговому засіданні постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм, в якому взяла участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, було розглянуто питання про внесення змін до Єдиної комплексної програми розвитку галузі культури та духовного відродження у Вінницькій області на 2013-2017 роки.

Депутати одноголосно підтримали зміни до Положення про встановлення творчих стипендій письменникам Вінниччини та персональних стипендій обласної Ради й обласної державної адміністрації в галузі культури і мистецтв.

Члени комісії розглянули питання щодо погодження ліміту щорічного використання лісових ресурсів при здійсненні побічних лісових користувань (заготівля дикорослих плодів та лікарських рослин) на 2016-2020 роки.

– Вінницькому обласному управлінню лісового та мисливського господарства необхідно звернутися до Державної регуляторної служби України із запитом щодо вмісту норм регуляторного характеру у проекті рішення обласної Ради «Про погодження ліміту щорічного використання лісових ресурсів при здійсненні побічних лісових користувань (заготівля дикорослих плодів та лікарських рослин) на 2016-2020 роки», – зазначив Геннадій Мазур.

З протоколом та висновками 30-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 20 жовтня 2016 року, 16:16 Переглядів: 678

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація