Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати підтримали зміни щодо встановлення творчих стипендій письменникам Вінниччини Роздрукувати

20 жовтня на черговому засіданні постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм, в якому взяла участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, було розглянуто питання про внесення змін до Єдиної комплексної програми розвитку галузі культури та духовного відродження у Вінницькій області на 2013-2017 роки.

Депутати одноголосно підтримали зміни до Положення про встановлення творчих стипендій письменникам Вінниччини та персональних стипендій обласної Ради й обласної державної адміністрації в галузі культури і мистецтв.

Члени комісії розглянули питання щодо погодження ліміту щорічного використання лісових ресурсів при здійсненні побічних лісових користувань (заготівля дикорослих плодів та лікарських рослин) на 2016-2020 роки.

– Вінницькому обласному управлінню лісового та мисливського господарства необхідно звернутися до Державної регуляторної служби України із запитом щодо вмісту норм регуляторного характеру у проекті рішення обласної Ради «Про погодження ліміту щорічного використання лісових ресурсів при здійсненні побічних лісових користувань (заготівля дикорослих плодів та лікарських рослин) на 2016-2020 роки», – зазначив Геннадій Мазур.

З протоколом та висновками 30-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 20 жовтня 2016 року, 16:16 Переглядів: 713

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація