Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати підтримали зміни щодо встановлення творчих стипендій письменникам Вінниччини Роздрукувати

20 жовтня на черговому засіданні постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм, в якому взяла участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, було розглянуто питання про внесення змін до Єдиної комплексної програми розвитку галузі культури та духовного відродження у Вінницькій області на 2013-2017 роки.

Депутати одноголосно підтримали зміни до Положення про встановлення творчих стипендій письменникам Вінниччини та персональних стипендій обласної Ради й обласної державної адміністрації в галузі культури і мистецтв.

Члени комісії розглянули питання щодо погодження ліміту щорічного використання лісових ресурсів при здійсненні побічних лісових користувань (заготівля дикорослих плодів та лікарських рослин) на 2016-2020 роки.

– Вінницькому обласному управлінню лісового та мисливського господарства необхідно звернутися до Державної регуляторної служби України із запитом щодо вмісту норм регуляторного характеру у проекті рішення обласної Ради «Про погодження ліміту щорічного використання лісових ресурсів при здійсненні побічних лісових користувань (заготівля дикорослих плодів та лікарських рослин) на 2016-2020 роки», – зазначив Геннадій Мазур.

З протоколом та висновками 30-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 20 жовтня 2016 року, 16:16 Переглядів: 764

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація