Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутати підтримали «Звернення щодо всебічного й об’єктивного розслідування подій 6 грудня 2014 року під Вінницькою обласною Радою» Роздрукувати

«Звернення щодо всебічного й об’єктивного розслідування подій 6 грудня 2014 року під Вінницькою обласною Радою», ініційоване громадськими активістами Вінниччини, було підтримане депутатами постійної комісії обласної Ради з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору.

Про мотиви такого Звернення присутніх депутатів поінформували голова МГО «Студентська Cвобода» Андрій Вигонюк та керівник ГО «Медіа Центр Власно» Ольга Маліновська під час засідання комісії, яке відбулось 9 лютого.

За їхніми словами, розслідування правоохоронцями області подій 6 грудня 2014 року під Вінницькою обласною Радою проходить упереджено, з порушенням чинного законодавства, зокрема, стосовно активістів Майдану, які були учасниками зазначених подій.

Відповідно до озвученої інформації, депутати постійної комісії обласної Ради з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору одноголосно підтримали пропозицію щодо розгляду «Звернення щодо всебічного й об’єктивного розслідування подій 6 грудня 2014 року під Вінницькою обласною Радою» на спільному засіданні з постійною комісією обласної Ради з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян; за участю керівництва обласної Ради, облдержадміністрації та вищих посадових осіб правоохоронних органів області (УМВС, СБУ, прокуратури).

Варто зазначити, що «Звернення щодо всебічного й об’єктивного розслідування подій 6 грудня 2014 року під Вінницькою обласною Радою», ініційоване громадськими активістами Вінниччини, підтримує голова обласної Ради Сергій Свитко. Свою позицію щодо цього питання він неодноразово висловлював на сторінках місцевих ЗМІ та на офіційному сайті обласної Ради.

Так, Сергій Свитко під час зустрічі з представниками Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні 5 лютого цього року заявив: "Розслідування подій, що відбулись 6 грудня, здійснюються необ'єктивно і упереджено. Переслідуються активісти Майдану, зокрема, Юрій Павленко (Хорт), якого утримують під вартою у СІЗО, пред'явлені звинувачення у вчиненні кримінальних злочинів Януарію Шостаку – члену ВО "Батьківщина" та Михайлові Сіранчуку – члену Народного Руху України. Натомість, досі не встановлені замовники, організатори та виконавці (з боку влади) незаконних, на моє переконання, дій, що були вчинені 6 грудня минулого року. Таке упереджене ставлення правоохоронних органів та суддів може серйозно дестабілізувати ситуацію у Вінницькій області та призвести до нового витка протистояння".

Повернутись Створено: 10 лютого 2015 року, 15:34 Переглядів: 855

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація