5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати планують розглянути 67 питань Роздрукувати

 

На чергову 41 сесію обласної Ради прибув 71 депутат з 84 загального складу Ради. Перед початком роботи присутні вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання.

Головуючий Анатолій Олійник звернув увагу, що у зв’язку з поетапною модернізацією системи голосування «Рада-В», для реєстрації голосу системою необхідно під час голосування одночасно утримувати сенсорну кнопку та одну із кнопок: «за», «проти» чи «утримався».

У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрій Педос, заступник начальник Управління Служби безпеки України у Вінницькій області Андрій Шпортун, керівник апарату Вінницького окружного адміністративного суду Сергій Климчук, заступник керівника апарату Вінницького апеляційного адміністративного суду Олександр Кравчук.

Перед початком засідання депутати обрали секретаріат: від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Віталія Августа, від Аграрної партії України Олександр Корнійчук, від українського об’єднання патріотів «УКРОП» Володимир Рубанський.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник поінформував депутатів про кадрові зміни, які відбулись в області: начальником Управління Служби безпеки України у Вінницькій області призначено Анатолія Денисенка, на посаду першого заступника голови облдержадміністрації призначено Сергія Здітовецького, на посаду заступникі голови облдержадміністрації – Наталю Заболотну та Олександра Пищика, виконувати обов’язки директора  Департаменту будівництва,  містобудування та архітектору облдержадміністрації буде Анатолій Доброгодина, а Ольга Дернова очолила управління культури і мистецтв облдержадміністрації.

Розпочали сесію з вручення  відзнак Верховної Ради України та Почесних грамот обласної Ради та облдержадміністрації. Вручали голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Владислав Скальський.

Грамотами Верховної Ради нагороджено члена ГО «Вінницька міськрайонна «Асоціація жертв Чорнобиля», учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Олександра Журенка та професора кафедри підприємництва корпоративної та просторової економіки Донецького національного університету імені Василя Стуса, доктора економічних наук, професора Сергія Козловського.

Почесною грамотою обласної Ради та облдержадміністрації нагородили заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка, депутатів обласної Ради Володимира Барцьося,  Григорія Зозулю, Дмитра Коперу, Олександра Побережця, Андрія Поліщука та Ярослава Хребтія. А також – срібного призера чемпіонату світу 2019 року з кікбоксингу ISKA, чемпіона України з рукопашного бою Владислава Гавруха, бронзового призера чемпіонату світу 2019 року з кікбоксингу ISKA, чемпіона України з рукопашного бою Михайла Гавриша, бронзову призерку чемпіонату світу 2019 року з кікбоксингу ISKA, багаторазову чемпіонку України Софію Сметану, чемпіона світу 2019 року з кікбоксингу ISKA Льва Тарапату та чемпіонку світу 2018-2019 року з кікбоксингу ISKA Катерину Чернілевську. Крім того грамоти отримали почесний президент ГО «Жмеринська федерація змішаних єдиноборств», депутат обласної Ради Олег Легеза, тренер, голова ГО «Жмеринська федерація змішаних єдиноборств» Андрій Нечепорук.

За повідомленням голови міжфракційного депутатського  об’єднання  «Рівні можливості» від 11 листопада 2019 року до складу міжфракційного об’єднання включено депутата Вінницької обласної Ради 7 скликання Ігоря Вернигора.

Згідно з розпорядженням голови обласної Ради для розгляду на пленарному засіданні чергової  41  сесії обласної Ради запропоновано  71 питання. На засіданні президії обласної Ради обговорювався проєкт порядку денного. Президія ухвалила винести на розгляд сесії 66 питань. Були об’єднані типові проекти рішень, знято  порядку денного 5 проєктів рішень та додатково включено 8 питань. Крім того першим питанням порядку денного запропоновано розглянути об’єднаний проєкт рішення «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання», який включає в себе два звернення: щодо майбутнього продажу земель та щодо розміру мінімальних пенсій. В ході обговорення порядку денного депутат Володимир Крисько запропонував внести пункт "Різне", а Валерій Скрипченко вніс пропозицію перенести питання №65 "Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг", враховуючи його актуальність, на №2. Обидві пропозиції були підтримані депутатським корпусом обласної Ради. 

Нагадуємо, що робота сесії транслюється на офіційному вебсайті обласної Ради в режимі онлайн та в режимі аудіо на площу перед приміщенням, а також здійснюється аудіо- та відео трансляція в вестибюлі приміщення.

 

 

 

Повернутись Створено: 17 грудня 2019 року, 11:22 Переглядів: 397

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація