Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати погодили низку змін та доповнень до обласних програм Роздрукувати

15 лютого під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету фінансів та обласних програм обласної Ради за участі депутатів обласної Ради Владислава Роя та Юрія Яремчука.

Начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький поінформував членів комісії щодо необхідності внесення змін до Програми підтримки діяльності національно-культурних товариств області та забезпечення міжконфесійної злагоди і духовно-морального розвитку Вінниччини на період 2016-2020 р.р. щодо фінансування святкування 1030 років хрещення Київської Русі.

Перший заступник начальника Головного управління ДСНС України у Вінницькій області Олег Андрущенко ознайомив з доповненнями до Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області на 2016-2020 роки.

Депутати одноголосно підтримали внесення змін до обласної Програми розвитку лісового і мисливського господарства в лісах, які надані в постійне користування Вінницькому обласному комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємству «Віноблагроліс», підвищення лісистості і озеленення населених пунктів області та використання об’єктів тваринного світу у культурно-освітніх та виховних цілях на 2017-2021 роки.

Члени комісії підтримали внесення змін до Програми супроводження бюджетного процесу на 2016-2018 роки. Також депутати ініціювали направити звернення до Міністерства Фінансів України щодо збільшення фінансування Державної Казначейської служби, місцевих фінансових органів та Державної Фіскальної служби.

З протоколом та висновками 74-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

 

 

Повернутись Створено: 15 лютого 2018 року, 17:56 Переглядів: 600

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація