5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати погодили низку змін та доповнень до обласних програм Роздрукувати

15 лютого під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету фінансів та обласних програм обласної Ради за участі депутатів обласної Ради Владислава Роя та Юрія Яремчука.

Начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький поінформував членів комісії щодо необхідності внесення змін до Програми підтримки діяльності національно-культурних товариств області та забезпечення міжконфесійної злагоди і духовно-морального розвитку Вінниччини на період 2016-2020 р.р. щодо фінансування святкування 1030 років хрещення Київської Русі.

Перший заступник начальника Головного управління ДСНС України у Вінницькій області Олег Андрущенко ознайомив з доповненнями до Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області на 2016-2020 роки.

Депутати одноголосно підтримали внесення змін до обласної Програми розвитку лісового і мисливського господарства в лісах, які надані в постійне користування Вінницькому обласному комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємству «Віноблагроліс», підвищення лісистості і озеленення населених пунктів області та використання об’єктів тваринного світу у культурно-освітніх та виховних цілях на 2017-2021 роки.

Члени комісії підтримали внесення змін до Програми супроводження бюджетного процесу на 2016-2018 роки. Також депутати ініціювали направити звернення до Міністерства Фінансів України щодо збільшення фінансування Державної Казначейської служби, місцевих фінансових органів та Державної Фіскальної служби.

З протоколом та висновками 74-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

 

 

Повернутись Створено: 15 лютого 2018 року, 17:56 Переглядів: 666

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація