Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутати погодили порядок та умови відшкодування витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю Роздрукувати

Відповідно до статті 34 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» було розроблене Положення про порядок та умови відшкодування депутатам обласної Ради витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю.

На позачерговій 23 сесії обласної Ради під час розгляду питань порядку денного депутати обговорили можливість відшкодування витрат у випадках участі депутата у пленарних засіданнях, президії, засіданнях постійної комісії обласної Ради.

Крім того, пропонується відшкодовувати відрядження депутата з питань, віднесених до депутатських повноважень, на підставі розпорядження голови обласної Ради. Також розглянули відшкодування витрат на проїзд та відрядження на час сесій обласної Ради.

Витрати на проїзд чи відрядження відшкодовуються депутату, який проживає за межами населеного пункту, де проводиться захід, на підставі заяви депутата обласної Ради про відшкодування витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю, підтверджуючих документів на проїзд та авансового звіту.

Для отримання коштів депутату необхідно відкрити рахунок в установі банку, з якою обласна Рада уклала договір, та подати до управління фінансового забезпечення виконавчого апарату копію паспорту та ідентифікаційного номеру.

Таким чином, відшкодування депутатам обласної Ради витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю, передбачатиметься в обласному бюджеті на виконання Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області на 2013-2017 роки.

 

Повернутись Створено: 18 липня 2017 року, 14:59 Переглядів: 618

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація