Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутати погодили порядок та умови відшкодування витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю Роздрукувати

Відповідно до статті 34 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» було розроблене Положення про порядок та умови відшкодування депутатам обласної Ради витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю.

На позачерговій 23 сесії обласної Ради під час розгляду питань порядку денного депутати обговорили можливість відшкодування витрат у випадках участі депутата у пленарних засіданнях, президії, засіданнях постійної комісії обласної Ради.

Крім того, пропонується відшкодовувати відрядження депутата з питань, віднесених до депутатських повноважень, на підставі розпорядження голови обласної Ради. Також розглянули відшкодування витрат на проїзд та відрядження на час сесій обласної Ради.

Витрати на проїзд чи відрядження відшкодовуються депутату, який проживає за межами населеного пункту, де проводиться захід, на підставі заяви депутата обласної Ради про відшкодування витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю, підтверджуючих документів на проїзд та авансового звіту.

Для отримання коштів депутату необхідно відкрити рахунок в установі банку, з якою обласна Рада уклала договір, та подати до управління фінансового забезпечення виконавчого апарату копію паспорту та ідентифікаційного номеру.

Таким чином, відшкодування депутатам обласної Ради витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю, передбачатиметься в обласному бюджеті на виконання Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області на 2013-2017 роки.

 

Повернутись Створено: 18 липня 2017 року, 14:59 Переглядів: 589

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація