Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати погодили порядок та умови відшкодування витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю Роздрукувати

Відповідно до статті 34 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» було розроблене Положення про порядок та умови відшкодування депутатам обласної Ради витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю.

На позачерговій 23 сесії обласної Ради під час розгляду питань порядку денного депутати обговорили можливість відшкодування витрат у випадках участі депутата у пленарних засіданнях, президії, засіданнях постійної комісії обласної Ради.

Крім того, пропонується відшкодовувати відрядження депутата з питань, віднесених до депутатських повноважень, на підставі розпорядження голови обласної Ради. Також розглянули відшкодування витрат на проїзд та відрядження на час сесій обласної Ради.

Витрати на проїзд чи відрядження відшкодовуються депутату, який проживає за межами населеного пункту, де проводиться захід, на підставі заяви депутата обласної Ради про відшкодування витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю, підтверджуючих документів на проїзд та авансового звіту.

Для отримання коштів депутату необхідно відкрити рахунок в установі банку, з якою обласна Рада уклала договір, та подати до управління фінансового забезпечення виконавчого апарату копію паспорту та ідентифікаційного номеру.

Таким чином, відшкодування депутатам обласної Ради витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю, передбачатиметься в обласному бюджеті на виконання Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області на 2013-2017 роки.

 

Повернутись Створено: 18 липня 2017 року, 14:59 Переглядів: 670

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація