Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Депутати погодили проект рішення щодо збільшення величини прожиткового мінімума до рівня мінімальної зарплати Роздрукувати

18 квітня під головуванням Геннадія Мазура відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм, на якому було розглянуто низку питань.

Зокрема, голова постійної комісії поінформував щодо ініційованого ним проекту рішення «Про зверненим депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо збільшення величини прожиткового мінімуму до рівня мінімальної заробітної плати», який було схвалено.

– Вже другий рік поспіль в Україні простежується тенденція встановлення рівня прожиткового мінімуму у розмірі понад 2 рази меншому за розмір мінімальної заробітної плати. Так, Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» прожитковий мінімум для працездатних осіб з 1 січня 2018 року встановлено на рівні 1762 грн., в той час як рівень мінімальної заробітної плати з 1 січня 2018 року визначено у розмірі 3723 грн. Необхідно відзначити, що встановлений рівень прожиткового мінімуму не відповідає фактичній вартості життя в Україні, розрахованого на основі мінімального споживчого кошику товарів і послуг, які необхідні людині для забезпечення базових потреб. За розрахунками експертів та науковців, рівень прожиткового мінімуму, який би забезпечував можливість задоволення базових потреб людини в Україні повинен дорівнювати величині мінімальної заробітної плати, – зазначив Геннадій Мазур.  

Одним із важливих питань порядку денного було затвердження розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік», про який інформував директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський.

Зокрема, розпорядженням передбачається здійснення перерозподілу коштів субвенції з місцевого бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління багатоквартирним будинком, вивезення побутового сміття та рідких нечистот за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету. Також передбачається передача коштів у вигляді іншої субвенції Львівському обласному бюджету у сумі 595,000 тис. грн для надання медичної допомоги хворим Вінницької області, які лікуються у Львівському Державному онкологічному регіональному лікувально-діагностичному центрі.          Департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації

До обговорення питання щодо закриття відділення слалому у комунальному закладі «Вінницька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з веслування імені Юлії Рябчинської» долучилися ініціатор проекту рішення депутат обласної Ради Григорій Зозуля,  голова постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександр Масленніков, керівник комунального закладу «Вінницька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з веслування імені Юлії Рябчинської» В’ячеслав Настюк та  начальник управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Сергій Чернявський.

Після обговорення постійна комісія прийняла рішення звернутися до депутата про відкликання поданого проекту рішення, а також доручити управлінню з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації розробити чіткий механізм розвитку веслувального слалому у Вінницькій області.

Серед інших питань комісією було розглянуто питання щодо переукладання контракту з директором ОКП «Автобаза обласної Ради» Андрієм Сіраком та погодження надбавки директору Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» Анатолію Іванцю.

 

 

        

 

Повернутись Створено: 18 квітня 2018 року, 17:55 Переглядів: 842

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація