Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Депутати погодили внесення змін та доповнень до плану роботи обласної Ради Роздрукувати

19 вересня відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики, яку очолює депутат обласної Ради Андрій Поліщук.

В  засіданні постійної комісії взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник керуючого справами – начальник юридичного відділу виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник, заступник начальника управління спільної комунальної    власності територіальних  громад  області Василь Волощук.

Під час засідання особливу увагу депутати зосередили на обговорені питання про внесення змін та доповнень до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 32 „Про план роботи обласної Ради 7 скликання на 2016 рік”.  Це доповнення умотивоване внесенням  на розгляд сесії проекту рішення, що має ознаки регуляторного акту, а саме - про суттєве збільшення орендних ставок на користування обласним комунальним нерухомим майном. Для прийняття вказаного рішення необхідно застосовувати процедури, передбачені Законом України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності ”.

За підсумками обговорення зазначених питань порядку денного депутатами постійної комісії були прийняті відповідні рішення щодо кожного із них.

Більш детально з протоколом та висновками постійної комісії з розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

 

 

Повернутись Створено: 19 вересня 2016 року, 16:42 Переглядів: 760

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація