Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • На підтримку сил оборони з обласного бюджету Вінниччини спрямують понад 75 млн грн

    На засіданні 46 сесії обласної Ради депутати заслухали інформацію про виконання протокольного доручення 43 сесії від 25 серпня 2023 року. У ньому йшлося про першочергове спрямування коштів обласного бюджету на підтримку військових частин Збройних Сил України, зокрема тих, що дислокуються на території Вінницької області та виконують завдання в зоні ....

  • Відбулася 46 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    24 листопада Вячеслав Соколовий провів чергову 46 сесію Вінницької обласної Ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, захисниць та мирного населення, які загинули у війні з росією. Першим питанням депутати заслухали інформацію про хід виконання Обласної цільової програми соціального захис ....

  • Посилення співпраці та партнерства: делегація Вінниччини перебуває у Свєнтокшиському воєводстві

    19-22 листопада з робочою поїздкою у Польщі перебуває делегація Вінниччини на чолі з головою обласної Ради Вячеславом Соколовим. У Кельце відбулася зустріч із маршалеком Анджеєм Бентковскі, головою крайової ради Аркадіушем Бонком та членом воєводської ради Томашем Ямкою. У складі делегації від Вінниччини – депутат обласної Ради, радник гол ....

Депутати погодили звільнення заступника голови Вінницької обласної Ради Дмитра Чаленка Роздрукувати

На черговій 44 сесії обласної Ради депутати розглянули заяву заступника голови обласної Ради Дмитра Чаленка про звільнення.

– Переходжу працювати у промисловий сектор економіки, але продовжую свою діяльність, як депутат обласної Ради фракції «Української Стратегії Гройсмана» та координатор Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, – повідомив Дмитро Чаленко. –  Продовжуватиму свою діяльність за цими напрямами роботи як радник голови обласної Ради на громадських засадах. Також продовжу активно займатись благодійністю та допомагати нашим захисникам і захисницям наближати Перемогу разом з командою Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.

Працюючи на посаді заступника голови обласної Ради, Дмитро Чаленко відповідав за співпрацю з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями та фондами, агрокластером «Агровін», проєктну діяльність та сприяння інвестиціям на території Вінниччини.

– Дмитро Чаленко не припиняє працювати в органах місцевого самоврядування. Він продовжить свою діяльність на посаді радника, але вже на громадських засадах, – прокоментував голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. – Продовжуємо працювати далі на Перемогу.

Депутати 55 голосами припинили повноваження заступника голови Вінницької обласної Ради 8 скликання Чаленка Дмитра Андрійовича, звільнивши його з посади, без припинення повноважень депутата Вінницької обласної Ради 8 скликання.

Повернутись Створено: 29 вересня 2023 року, 13:37

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація