Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутати погодили звільнення заступника голови Вінницької обласної Ради Дмитра Чаленка Роздрукувати

На черговій 44 сесії обласної Ради депутати розглянули заяву заступника голови обласної Ради Дмитра Чаленка про звільнення.

– Переходжу працювати у промисловий сектор економіки, але продовжую свою діяльність, як депутат обласної Ради фракції «Української Стратегії Гройсмана» та координатор Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, – повідомив Дмитро Чаленко. –  Продовжуватиму свою діяльність за цими напрямами роботи як радник голови обласної Ради на громадських засадах. Також продовжу активно займатись благодійністю та допомагати нашим захисникам і захисницям наближати Перемогу разом з командою Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.

Працюючи на посаді заступника голови обласної Ради, Дмитро Чаленко відповідав за співпрацю з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями та фондами, агрокластером «Агровін», проєктну діяльність та сприяння інвестиціям на території Вінниччини.

– Дмитро Чаленко не припиняє працювати в органах місцевого самоврядування. Він продовжить свою діяльність на посаді радника, але вже на громадських засадах, – прокоментував голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. – Продовжуємо працювати далі на Перемогу.

Депутати 55 голосами припинили повноваження заступника голови Вінницької обласної Ради 8 скликання Чаленка Дмитра Андрійовича, звільнивши його з посади, без припинення повноважень депутата Вінницької обласної Ради 8 скликання.

Повернутись Створено: 29 вересня 2023 року, 13:37

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація