24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати постійних комісій підтримали проект рішення «Про обласний бюджет на 2017 рік» Роздрукувати

14 грудня відбулося засідання постійних комісій обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини (голова комісії – Людмила Станіславенко) та з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку (голова комісії – Андрій Мельник).

У роботі комісій взяли участь директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Володимир Мережко, представники галузевих департаментів обласної державної адміністрації.

Під час засідання депутати обговорили проекти рішення обласної Ради «Про обласний бюджет на 2017 рік» та «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2017 рік», про які детально поінформували керівники профільних департаментів ОДА.

За підсумками обговорення питань порядку денного депутатами були прийняті відповідні рішення щодо кожного із них.

Більш детально з висновками засідання постійних комісій можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 15 грудня 2016 року, 11:16 Переглядів: 699

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація