Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Депутати постійної комісії не підтримали проект рішення про створення Вінницького обласного центру допомоги учасникам АТО Роздрукувати

2 лютого відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю. Під час зібрання депутати спільно з представниками соціальної галузі й громадських організацій обговорили проект рішення «Про створення обласної комунальної установи «Вінницький обласний центр допомоги учасникам антитерористичної операції».

У роботі комісії, яке проходило під головуванням Олексія Бородія, взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник голови обласної Ради Олександр Качур, директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна, представник Вінницького обласного осередку Громадської організації «Цивільний Корпус «Азов» Олег Безверхий, керівник ГО «Українська військова організація Вінниччини» Ростислав Романюк, представники інших громадських організацій та засобів масової інформації.

 

До порядку денного засідання було внесено два питання: про проект рішення «Про створення обласної комунальної установи «Вінницький обласний центр допомоги учасникам антитерористичної операції» та про пропозиції Вінницького обласного осередку Громадської організації “Цивільний Корпус “Азов” щодо Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей на 2016-2018 роки.

Під час засідання присутні заслухали інформацію директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталі Заболотної щодо необхідності створення Вінницького обласного центру допомоги учасникам АТО.

Озвучивши свої зауваження, депутати постійної комісії не підтримали запропонований проект рішення, аргументуючи своє рішення тим, що його потрібно доопрацювати, у відповідності до норм чинного законодавства.

В ході зібрання також було заслухано пропозиції представників Вінницького обласного осередку Громадської організації “Цивільний Корпус “Азов” та ГО «Українська військова організація Вінниччини» щодо Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей на 2016-2018 роки.

Підсумовуючи обговорення, депутати вирішили зазначені пропозиції доповнити й розглянути їх на наступному засіданні постійної комісії.

Повернутись Створено: 3 лютого 2016 року, 10:22 Переглядів: 1194

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація