Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати постійної комісії не підтримали проект рішення про створення Вінницького обласного центру допомоги учасникам АТО Роздрукувати

2 лютого відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю. Під час зібрання депутати спільно з представниками соціальної галузі й громадських організацій обговорили проект рішення «Про створення обласної комунальної установи «Вінницький обласний центр допомоги учасникам антитерористичної операції».

У роботі комісії, яке проходило під головуванням Олексія Бородія, взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник голови обласної Ради Олександр Качур, директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна, представник Вінницького обласного осередку Громадської організації «Цивільний Корпус «Азов» Олег Безверхий, керівник ГО «Українська військова організація Вінниччини» Ростислав Романюк, представники інших громадських організацій та засобів масової інформації.

 

До порядку денного засідання було внесено два питання: про проект рішення «Про створення обласної комунальної установи «Вінницький обласний центр допомоги учасникам антитерористичної операції» та про пропозиції Вінницького обласного осередку Громадської організації “Цивільний Корпус “Азов” щодо Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей на 2016-2018 роки.

Під час засідання присутні заслухали інформацію директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталі Заболотної щодо необхідності створення Вінницького обласного центру допомоги учасникам АТО.

Озвучивши свої зауваження, депутати постійної комісії не підтримали запропонований проект рішення, аргументуючи своє рішення тим, що його потрібно доопрацювати, у відповідності до норм чинного законодавства.

В ході зібрання також було заслухано пропозиції представників Вінницького обласного осередку Громадської організації “Цивільний Корпус “Азов” та ГО «Українська військова організація Вінниччини» щодо Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей на 2016-2018 роки.

Підсумовуючи обговорення, депутати вирішили зазначені пропозиції доповнити й розглянути їх на наступному засіданні постійної комісії.

Повернутись Створено: 3 лютого 2016 року, 10:22 Переглядів: 1089

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація