Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати постійної комісії обговорили низку актуальних питань Роздрукувати

1 грудня відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини, очолюваної депутатом обласної Ради Людмилою Станіславенко.

У засіданні постійної комісії взяли участь директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталія Заболотна, начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський, начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький, заступник начальника управління - начальник відділу позашкільної освіти, виховання та шкіл-інтернатів Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Лісогурська, заступник директора Департаменту будівництва, містобудування та архітектури-головний архітектор області Леонід Гужва, директор Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Стоялова, голова Громадської ради при обласній Раді Наталія Морозова, заступник Вінницького міського голови Сергій Матусяк, директор Державного архіву Вінницької області Юрій Легун, директор Вінницького філії державного підприємства „Державний науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут „НДІпроектреконструкція" Наталія Котощук; директор Вінницького обласного краєзнавчого музею Катерина Висоцька, директор Вінницького обласного художнього музею Ілля Безбах, секретар Вінницької Єпархії УПЦ МП Отець Владислав, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Волощук.

Під час засідання розглянуто низку питань, особливу увагу депутати зосередили на обговорені нових обласних програм, а саме – Обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання молоді на 2017-2020 роки” та Обласної комплексної програми підтримки сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та попередження торгівлі людьми на період до 2021 року”.

Члени комісії зауважили, що необхідно більше уваги приділяти національно-патріотичному вихованню молодих людей, їхньої національної свідомості, ідентичності, формуванню громадянської позиції. Задля цього необхідно узгодження дій органів державної влади, органів місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства щодо реалізації єдиної політики у сфері громадянсько-патріотичного, військово-патріотичного та духовно-морального виховання у Вінницькій області.

Депутати внесли відповідні зміни і доповнення до вищезазначених програм і одноголосно рекомендували їх до розгляду на черговій сесії обласної Ради.

Широке обговорення депутатів, запрошених та громадськості викликали питання щодо збереження культурних надбань області, а саме: пам’ятки архітектури та містобудування національного значення „Башта та мур” комплексу „Домініканського монастиря” („Мури”) у м. Вінниці та надання приміщення Вінницькому обласному художньому музею, яке відповідало б структурі та загальній чисельності його зібрання.

За підсумками обговорення зазначених питань порядку денного депутатами постійної комісії були прийняті відповідні рішення щодо кожного із них.

Більш детально з протоколом та висновками постійної комісії з розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради. 

Повернутись Створено: 1 грудня 2016 року, 18:48 Переглядів: 948

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація