Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати постійної комісії обговорили питання щодо забезпечення молоді житлом Роздрукувати

23 березня під головуванням Геннадія Мазура відбулося чергове засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм.

Депутати заслухали директора Вінницького регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи “Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву” Руслана Мельника щодо виконання Обласної програми забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки. Кожен член комісії висловив власну думку щодо ефективності, доцільності, прозорості Програми.

Члени Громадської Ради брали активну участь в обговоренні зазначеного питання.

Заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації – начальник управління загальної середньої, дошкільної освіти та виховної роботи Володимир Буняк доповів про стан справ із закупівлі автобусів та комп’ютерної техніки в районах області за рахунок коштів освітньої субвенції. Депутати обласної Ради від ВО «Свобода» Андрій Вигонюк та Валерій Скрипченко внесли низку пропозицій щодо притягнень до дисциплінарної відповідальності причетних до закупівлі комп’ютерної техніки в районах області, яка відбулася в минулому році.

Членами комісії повторно розглянуто питання щодо затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для здійснення одноразової компенсаційної виплати за навчання учасників антитерористичної операції та їхніх дітей протягом І та II семестру 2016-2017 навчального року на контрактній формі навчання денного відділення вищих навчальних закладів Вінницької області І-ІІ та ІІІ-ІУ рівнів акредитації, незалежно від форми власності закладу.

Директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна поінформувала присутніх щодо внесених змін до Порядку, а також під час засідання внесено корегування щодо важелів стимулювання студентів, яким компенсується вартість за навчання.

Директор комунального підприємства «Вінницяводоканал» Олександр Чернятинський поінформував членів комісії про виконання фінансового плану КП “Вінницяоблводоканал” за 2016 рік та про змінений фінансовий план КП “Вінницяоблводоканал” на 2017 рік.

З протоколом та висновками 47-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 23 березня 2017 року, 16:38 Переглядів: 842

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація