Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутати постійної комісії обговорили питання щодо забезпечення молоді житлом Роздрукувати

23 березня під головуванням Геннадія Мазура відбулося чергове засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм.

Депутати заслухали директора Вінницького регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи “Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву” Руслана Мельника щодо виконання Обласної програми забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки. Кожен член комісії висловив власну думку щодо ефективності, доцільності, прозорості Програми.

Члени Громадської Ради брали активну участь в обговоренні зазначеного питання.

Заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації – начальник управління загальної середньої, дошкільної освіти та виховної роботи Володимир Буняк доповів про стан справ із закупівлі автобусів та комп’ютерної техніки в районах області за рахунок коштів освітньої субвенції. Депутати обласної Ради від ВО «Свобода» Андрій Вигонюк та Валерій Скрипченко внесли низку пропозицій щодо притягнень до дисциплінарної відповідальності причетних до закупівлі комп’ютерної техніки в районах області, яка відбулася в минулому році.

Членами комісії повторно розглянуто питання щодо затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для здійснення одноразової компенсаційної виплати за навчання учасників антитерористичної операції та їхніх дітей протягом І та II семестру 2016-2017 навчального року на контрактній формі навчання денного відділення вищих навчальних закладів Вінницької області І-ІІ та ІІІ-ІУ рівнів акредитації, незалежно від форми власності закладу.

Директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна поінформувала присутніх щодо внесених змін до Порядку, а також під час засідання внесено корегування щодо важелів стимулювання студентів, яким компенсується вартість за навчання.

Директор комунального підприємства «Вінницяводоканал» Олександр Чернятинський поінформував членів комісії про виконання фінансового плану КП “Вінницяоблводоканал” за 2016 рік та про змінений фінансовий план КП “Вінницяоблводоканал” на 2017 рік.

З протоколом та висновками 47-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 23 березня 2017 року, 16:38 Переглядів: 772

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація