Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Депутати постійної комісії підтримали обласну Програму боротьби з онкологічними захворюваннями Роздрукувати

Під головуванням депутата обласної Ради Ярослава Хребтія відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення.

У роботі комісії взяли участь керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, заступник керуючого справами – начальник юридичного відділу виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник, голова постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександр Масленніков, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович, начальник відділу соціального обслуговування та інтеграції осіб з інвалідністю Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Майя Комісарчук, начальник управління фінансів соціально-культурної сфери та місцевих органів влади Департаменту фінансів ОДА Віктор Кв’ят, заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Волощук, головний лікар Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об’єднання „Фтизіатрія” Олександр Служивий, головний лікар обласного клінічного онкологічного диспансеру Володимир Шамрай та представники громадськості.

До порядку денного було внесено 62 питання, з яких – 57 проекти рішень. Депутати одноголосно підтримали та рекомендували внести їх на розгляд пленарного засідання сесії обласної Ради.

В першу чергу депутати розглянули проект обласної Програми ,,Боротьба з онкологічними захворюваннями на період 2017-2021 роки”, яку планується внести на розгляд чергового пленарного засідання сесії обласної Ради. На виконання заходів цієї програми з обласного бюджету виділено 104,6 млн. грн., які планується використати протягом 2017-2021 років.

Також депутати обговорили питання щодо внесення змін до обласної Програми ,.Майбутнє Вінниччини в збереженні здоров’я громадян” на 2016 – 2020 роки в частині виділення коштів на завершення створення оперативно-диспечерської служби 103.

Члени постійної комісії обласної Ради обговорили документи, що надійшли на адресу постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення та внесли пропозиції щодо вирішення порушених питань, відповідно до чинного законодавства.

За результатами роботи комісії були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного.

Детальніше з протоколом та висновками постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи». 

 

 

Повернутись Створено: 2 грудня 2016 року, 09:28 Переглядів: 809

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація