Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати постійної комісії підтримали обласну Програму боротьби з онкологічними захворюваннями Роздрукувати

Під головуванням депутата обласної Ради Ярослава Хребтія відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення.

У роботі комісії взяли участь керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, заступник керуючого справами – начальник юридичного відділу виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник, голова постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександр Масленніков, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович, начальник відділу соціального обслуговування та інтеграції осіб з інвалідністю Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Майя Комісарчук, начальник управління фінансів соціально-культурної сфери та місцевих органів влади Департаменту фінансів ОДА Віктор Кв’ят, заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Волощук, головний лікар Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об’єднання „Фтизіатрія” Олександр Служивий, головний лікар обласного клінічного онкологічного диспансеру Володимир Шамрай та представники громадськості.

До порядку денного було внесено 62 питання, з яких – 57 проекти рішень. Депутати одноголосно підтримали та рекомендували внести їх на розгляд пленарного засідання сесії обласної Ради.

В першу чергу депутати розглянули проект обласної Програми ,,Боротьба з онкологічними захворюваннями на період 2017-2021 роки”, яку планується внести на розгляд чергового пленарного засідання сесії обласної Ради. На виконання заходів цієї програми з обласного бюджету виділено 104,6 млн. грн., які планується використати протягом 2017-2021 років.

Також депутати обговорили питання щодо внесення змін до обласної Програми ,.Майбутнє Вінниччини в збереженні здоров’я громадян” на 2016 – 2020 роки в частині виділення коштів на завершення створення оперативно-диспечерської служби 103.

Члени постійної комісії обласної Ради обговорили документи, що надійшли на адресу постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення та внесли пропозиції щодо вирішення порушених питань, відповідно до чинного законодавства.

За результатами роботи комісії були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного.

Детальніше з протоколом та висновками постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи». 

 

 

Повернутись Створено: 2 грудня 2016 року, 09:28 Переглядів: 710

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація