Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутати постійної комісії підтримали обласну Програму боротьби з онкологічними захворюваннями Роздрукувати

Під головуванням депутата обласної Ради Ярослава Хребтія відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення.

У роботі комісії взяли участь керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, заступник керуючого справами – начальник юридичного відділу виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник, голова постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександр Масленніков, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович, начальник відділу соціального обслуговування та інтеграції осіб з інвалідністю Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Майя Комісарчук, начальник управління фінансів соціально-культурної сфери та місцевих органів влади Департаменту фінансів ОДА Віктор Кв’ят, заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Волощук, головний лікар Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об’єднання „Фтизіатрія” Олександр Служивий, головний лікар обласного клінічного онкологічного диспансеру Володимир Шамрай та представники громадськості.

До порядку денного було внесено 62 питання, з яких – 57 проекти рішень. Депутати одноголосно підтримали та рекомендували внести їх на розгляд пленарного засідання сесії обласної Ради.

В першу чергу депутати розглянули проект обласної Програми ,,Боротьба з онкологічними захворюваннями на період 2017-2021 роки”, яку планується внести на розгляд чергового пленарного засідання сесії обласної Ради. На виконання заходів цієї програми з обласного бюджету виділено 104,6 млн. грн., які планується використати протягом 2017-2021 років.

Також депутати обговорили питання щодо внесення змін до обласної Програми ,.Майбутнє Вінниччини в збереженні здоров’я громадян” на 2016 – 2020 роки в частині виділення коштів на завершення створення оперативно-диспечерської служби 103.

Члени постійної комісії обласної Ради обговорили документи, що надійшли на адресу постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення та внесли пропозиції щодо вирішення порушених питань, відповідно до чинного законодавства.

За результатами роботи комісії були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного.

Детальніше з протоколом та висновками постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи». 

 

 

Повернутись Створено: 2 грудня 2016 року, 09:28 Переглядів: 642

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація