19 січня о 15.00  у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки,  фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутати постійної комісії підтримали проект рішення про Обласний конкурс журналістських робіт Роздрукувати

13 грудня під головуванням Тетяни Редько відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації. Під час зібрання депутати одноголосно підтримали проект рішення обласної Ради «Про  Обласний конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

Метою цього конкурсу є підвищення обізнаності населення України про можливості й переваги реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, а також кращі практики і позитивні зрушення, які є результатами цієї реформи, через публікації, радіо- та телепрограми, розміщені у регіональних ЗМІ.

У роботі комісії взяли участь директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Володимир Мережко, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, заступник керуючого справами - начальник відділу аналітично-інформаційної роботи виконавчого апарату обласної Ради Ірина Ярошинська, представники Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Під час засідання члени комісії обговорили проекти рішення обласної Ради «Про обласний бюджет на 2017 рік» та «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2017 рік», про які детально поінформували керівники профільних департаментів облдержадміністрації.

З проектом рішення «Про план роботи обласної Ради 7 скликання на 2017 рік» депутатів ознайомила керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, озвучивши питання, що пропонуються для розгляду в наступному році на пленарних засіданнях обласної Ради та на засіданнях Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради.

В ході засідання депутати затвердили план роботи постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації на 2017 рік. Зокрема, запланували заслухати питання «Про хід виконання Регіональної програми розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2020 роки», а також звіт керівництва Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА щодо ефективності використання бюджетних коштів.

За підсумками обговорення питань порядку денного депутатами були прийняті відповідні рішення щодо кожного із них.

Більш детально з висновками засідання постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

 

Повернутись Створено: 14 грудня 2016 року, 11:06 Переглядів: 820

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація