19 січня о 12.00 у приміщенні обласної Ради (зала засідань, 2 поверх) відбудуться засідання постійної комісії з питань будівництва, комунального майна та розвитку інфраструктури, о 15.00 (сесійна зала, 2 поверх) засідання постійної комісії з питань економіки,  фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутати постійної комісії підтримали проект рішення про реформування журналу «Вінницький край» Роздрукувати

13 червня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації. Під час зібрання депутати підтримали проект рішення обласної Ради «Про реформування Вінницької обласної організації «Редакція комунального друкованого засобу масової інформації – журналу «Вінницький край», співзасновником якого є Вінницька обласна Рада».

В ході засідання, яке провела голова комісії Тетяна Редько, було також розглянуто такі питання: про проект рішення обласної Ради «Про внесення доповнення до регіональної програми сприяння інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2018 роки»; про проект рішення обласної Ради «Про трудові відносини з керівниками обласних комунальних підприємств, установ, закладів – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області»; про пропозицію депутата обласної Ради Людмили Головашич щодо включення до порядку денного чергової сесії обласної Ради питання про безкоштовний виступ депутатів Вінницької обласної Ради в комунальних засобах масової інформації; про звернення Валерія Палія до голови обласної Ради Анатолія Олійника щодо питання звільнення з-під варти Юрія Павленка.

Також голова постійної комісії Тетяна Редько поінформувала про її ініціативу щодо розгляду на спільному засіданні комісій питання про виконання обласної Програми боротьби з онкозахворюваннями у Вінницькій області. Однак, в зв’язку з клопотанням профільного департаменту ОДА щодо потреби в додатковому часі на підготовку зазначеного питання, воно буде розглянуто на наступному засіданні.

За підсумками обговорення питань порядку денного, депутатами постійної комісії були прийняті відповідні рішення щодо кожного із них.

Більш детально з протоколом та всіма висновками засідання постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

 

Повернутись Створено: 13 червня 2016 року, 16:47 Переглядів: 863

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація