Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутати постійної комісії підтримали проект рішення про реформування журналу «Вінницький край» Роздрукувати

13 червня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації. Під час зібрання депутати підтримали проект рішення обласної Ради «Про реформування Вінницької обласної організації «Редакція комунального друкованого засобу масової інформації – журналу «Вінницький край», співзасновником якого є Вінницька обласна Рада».

В ході засідання, яке провела голова комісії Тетяна Редько, було також розглянуто такі питання: про проект рішення обласної Ради «Про внесення доповнення до регіональної програми сприяння інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2018 роки»; про проект рішення обласної Ради «Про трудові відносини з керівниками обласних комунальних підприємств, установ, закладів – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області»; про пропозицію депутата обласної Ради Людмили Головашич щодо включення до порядку денного чергової сесії обласної Ради питання про безкоштовний виступ депутатів Вінницької обласної Ради в комунальних засобах масової інформації; про звернення Валерія Палія до голови обласної Ради Анатолія Олійника щодо питання звільнення з-під варти Юрія Павленка.

Також голова постійної комісії Тетяна Редько поінформувала про її ініціативу щодо розгляду на спільному засіданні комісій питання про виконання обласної Програми боротьби з онкозахворюваннями у Вінницькій області. Однак, в зв’язку з клопотанням профільного департаменту ОДА щодо потреби в додатковому часі на підготовку зазначеного питання, воно буде розглянуто на наступному засіданні.

За підсумками обговорення питань порядку денного, депутатами постійної комісії були прийняті відповідні рішення щодо кожного із них.

Більш детально з протоколом та всіма висновками засідання постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

 

Повернутись Створено: 13 червня 2016 року, 16:47 Переглядів: 719

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація