Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати постійної комісії підтримали проект щодо видання книг серії «Моя Вінниччина» Роздрукувати

31 жовтня під головуванням депутата обласної Ради Тетяни Редько відбулось засідання постійної комісії з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації.

Під час зібрання депутати обговорили доопрацьований проект рішення «Про внесення доповнення до Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2018 роки».

У роботі комісії взяли участь голова постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності Андрій Вигонюк, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Світлана Василюк, головний редактор журналу «Вінницький край» Вадим Вітковський, заступник голови громадської організації «Рада Майданів Вінниччини» Андрій Верич, представники засобів масової інформації.

Нагадаємо, що напередодні (04.10.2016 р.) відбулось розширене засідання постійної комісії з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації, а також президії Громадської ради при обласній Раді, в ході якого розглядався зазначений проект рішення і за результатами голосування був направлений Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА для внесення пропозицій, озвучених депутатами і представниками громадських організацій.

Зокрема, у Положенні про підготовку та видання книг серії «Моя Вінниччина» (із врахуванням внесених пропозицій) йдеться про те, що метою зазначеного проекту є дослідження і висвітлення відомостей про кожний населений пункт, з його історією, заняттям населення, побутом, народною культурою; висвітлення життя та діяльності видатних постатей національної історії, культури, науки; популяризація краєзнавчої літератури про історію населених пунктів Вінницької області шляхом презентації в громадах та навчальних закладах. Основними завданнями є щорічне планування випуску книг серії «Моя Вінниччина»; залучення працівників редакції літературно-художнього журналу «Вінницький край», Державного архіву Вінницької області, обласної організації Національної спілки письменників України, обласної організації Національної спілки журналістів України, обласної організації Національної спілки краєзнавців України, обласної ради організації ветеранів України, Вінницького обласного товариства політичних в’язнів, репресованих та їхніх дітей, обласної Спілки інвалідів війни, Збройних Сил і учасників бойових дій, обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані, обласної організації  «Союз Чорнобиль України», пошуково-видавничого агентства «Книга Пам’яті України», Вінницької обласної редакційної колегії та штатної редакційно-видавничої групи з підготовки й видання обласної книги «Реабілітовані історією», Вінницької обласної універсальної бібліотеки ім. К.А.Тімірязєва, міських, селищних і сільських рад до збирання, опрацювання матеріалів, написання краєзнавчих творів, рецензування їх та підготовки до видання.

За результатами розгляду, депутати постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації підтримали проект рішення обласної Ради «Про внесення доповнення до Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2018 роки».

Також під час засідання члени комісії розглянули звернення громадської організації «Рада Майданів Вінниччини» щодо законності недопущення представників зазначеної ГО на засідання сесії Вінницької міської ради.

Більш детально з протоколом та висновками засідання постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

 

Повернутись Створено: 1 листопада 2016 року, 10:35 Переглядів: 761

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація