Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Депутати постійної комісії підтримали пропозицію «Про обмеження використання генетично модифікованих організмів на території Вінницької області» Роздрукувати

19 лютого відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя, під час якого депутати спільно з представниками галузі охорони здоров’я і громадськості обговорили проект рішення «Про обмеження використання генетично модифікованих організмів на території Вінницької області».

У роботі комісії, яке проходило під головуванням Ніни Шумигори, взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, заступник директора Департаменту охорони здоров’я та курортів ОДА Дмитро Білоус; доцент кафедри екології та охорони навколишнього середовища Вінницького національного аграрного університету, кандидат біологічних наук Едуард Кавун; голова Вінницького обласного осередку екологічної ліги, завідувач кафедри екології Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, член-кореспондент Міжнародної академії наук екології та безпеки життєдіяльності, доктор сільськогосподарських наук, професор Олександр Мудрак; голова Громадської ради при Вінницькій обласній Раді Руслана Харковенко; інші фахівці, представники громадськості та засобів масової інформації.

– Питання про обмеження використання генетично модифікованих організмів на території Вінницької області порушується вже не вперше. Зокрема, дуже активне його обговорення відбулось на засіданні робочої групи з розгляду питання «Про заборону використання генетично модифікованих організмів на території Вінницької області» (від 5 лютого 2015 року) за участю керівництва обласної Ради, науковців, висококваліфікованих фахівців. І я сподіваюся, що, зважаючи на актуальність цієї проблеми сьогодні, ви приймете рішення про винесення цього питання на розгляд пленарного засідання сесії обласної Ради, – зауважила заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, звертаючись до присутніх учасників засідання.

Врахувавши всі зауваження і пропозиції, висловлені в ході обговорення, депутати вирішили схвалили проект рішення «Про обмеження використання генетично модифікованих організмів на території Вінницької області» та пропонувати голові обласної Ради включити його до порядку денного чергової сесії обласної Ради.

Зокрема, окремими пунктами зазначеного проекту визначено: оголосити територію Вінницької області вільною від генетично модифікованих організмів; рекомендувати обласній державній адміністрації розробити та внести на розгляд сесії обласної Ради заходи щодо обмеження генетично модифікованих організмів на території області; органам місцевого самоврядування, місцевим органам виконавчої влади, науковцям, виробникам, продавцям (постачальникам), розробникам, споживачам генетично модифікованих організмів та продукції, виробленої за технологіями, які передбачають їх використання – обмежити використання генетично модифікованих організмів на території області; активно впроваджувати методи органічного землеробства; розширювати виробництво екологічно безпечних продуктів харчування; заборонити використання генетично модифікованих продуктів в державних і комунальних закладах освіти та охорони здоров’я; проводити інформаційно-просвітницьку роботу серед жителів області щодо ризиків впливу генетично модифікованих організмів на здоров’я людини та стан навколишнього природного середовища.

Під час роботи комісії були розглянуті й інші питання, внесені до порядку денного: «Про керівника Вінницького обласного центру здоров’я» Про керівника Вінницької обласної психіатричної лікарні №2»; «Про керівника комунальної установи «Мурованокуриловецька лікарня планового лікування»; «Про призначення Воронова В.Т. на посаду начальника обласного бюро судово-медичної експертизи».

Для довідки.

З протоколом та усіма висновками засідання комісії більш детальнно можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 20 лютого 2015 року, 16:28 Переглядів: 1104

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація