Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутати постійної комісії підтримали пропозицію «Про обмеження використання генетично модифікованих організмів на території Вінницької області» Роздрукувати

19 лютого відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя, під час якого депутати спільно з представниками галузі охорони здоров’я і громадськості обговорили проект рішення «Про обмеження використання генетично модифікованих організмів на території Вінницької області».

У роботі комісії, яке проходило під головуванням Ніни Шумигори, взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, заступник директора Департаменту охорони здоров’я та курортів ОДА Дмитро Білоус; доцент кафедри екології та охорони навколишнього середовища Вінницького національного аграрного університету, кандидат біологічних наук Едуард Кавун; голова Вінницького обласного осередку екологічної ліги, завідувач кафедри екології Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, член-кореспондент Міжнародної академії наук екології та безпеки життєдіяльності, доктор сільськогосподарських наук, професор Олександр Мудрак; голова Громадської ради при Вінницькій обласній Раді Руслана Харковенко; інші фахівці, представники громадськості та засобів масової інформації.

– Питання про обмеження використання генетично модифікованих організмів на території Вінницької області порушується вже не вперше. Зокрема, дуже активне його обговорення відбулось на засіданні робочої групи з розгляду питання «Про заборону використання генетично модифікованих організмів на території Вінницької області» (від 5 лютого 2015 року) за участю керівництва обласної Ради, науковців, висококваліфікованих фахівців. І я сподіваюся, що, зважаючи на актуальність цієї проблеми сьогодні, ви приймете рішення про винесення цього питання на розгляд пленарного засідання сесії обласної Ради, – зауважила заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, звертаючись до присутніх учасників засідання.

Врахувавши всі зауваження і пропозиції, висловлені в ході обговорення, депутати вирішили схвалили проект рішення «Про обмеження використання генетично модифікованих організмів на території Вінницької області» та пропонувати голові обласної Ради включити його до порядку денного чергової сесії обласної Ради.

Зокрема, окремими пунктами зазначеного проекту визначено: оголосити територію Вінницької області вільною від генетично модифікованих організмів; рекомендувати обласній державній адміністрації розробити та внести на розгляд сесії обласної Ради заходи щодо обмеження генетично модифікованих організмів на території області; органам місцевого самоврядування, місцевим органам виконавчої влади, науковцям, виробникам, продавцям (постачальникам), розробникам, споживачам генетично модифікованих організмів та продукції, виробленої за технологіями, які передбачають їх використання – обмежити використання генетично модифікованих організмів на території області; активно впроваджувати методи органічного землеробства; розширювати виробництво екологічно безпечних продуктів харчування; заборонити використання генетично модифікованих продуктів в державних і комунальних закладах освіти та охорони здоров’я; проводити інформаційно-просвітницьку роботу серед жителів області щодо ризиків впливу генетично модифікованих організмів на здоров’я людини та стан навколишнього природного середовища.

Під час роботи комісії були розглянуті й інші питання, внесені до порядку денного: «Про керівника Вінницького обласного центру здоров’я» Про керівника Вінницької обласної психіатричної лікарні №2»; «Про керівника комунальної установи «Мурованокуриловецька лікарня планового лікування»; «Про призначення Воронова В.Т. на посаду начальника обласного бюро судово-медичної експертизи».

Для довідки.

З протоколом та усіма висновками засідання комісії більш детальнно можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 20 лютого 2015 року, 16:28 Переглядів: 956

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація