Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати постійної комісії підтримали пропозицію щодо фінансування журналу «Вінницький край» Роздрукувати

9 лютого депутати постійної комісії обласної Ради з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору спільно з громадськістю та представниками творчої інтелігенції обговорили питання фінансування ОКП “Редакція газети обласної Ради «Вінниччина» та літературно-мистецького журналу «Вінницький край».

У засіданні комісії, яке відбулось під головуванням Анатолія Жучинського, взяли участь голова обласної Ради Сергій Свитко, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, окремі депутати обласної Ради, перший заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Альона Лавровська, в.о. головного редактора ОКП “Редакція газети обласної Ради «Вінниччина» Анастасія Трошкова, головний редактор літературно-мистецького журналу «Вінницький край» Вадим Вітковський; голова ради ВО НСПУ, заслужений працівник культури України Михайло Каменюк; голова Конгресу української інтелігенції Вінниччини Василь Кобець; інші представники творчої інтелігенції та громадських організацій області.

Під час обговорення зазначеного питання, зокрема, щодо доцільності фінансування з обласного бюджету літературно-мистецького журналу «Вінницький край», були висловлені різні точки зору всіх присутніх – депутатів обласної Ради, представників творчої інтелігенції, громадських активістів.

Після довготривалої дискусії та суперечок, врахувавши озвучені зауваження, депутати постійної комісії обласної Ради з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору одноголосно підтримали пропозицію щодо виділення коштів в повному обсязі (в сумі 454 тис. грн.) на видання літературно-мистецького журналу «Вінницький край».

Також члени комісії рекомендували редакційному керівництву журналу напрацювати пропозиції щодо внесення змін до статуту, які передбачали б модернізацію видання та більш широку його популяризацію серед населення нашої області.

Під час роботи комісії були розглянуті й інші питання, внесені до порядку денного засідання: «Про діяльність видавничих груп з підготовки та видання книг «Реабілітовані історією, «Книга пам’яті України» та «Звід пам’яток історії та культури Вінницької області»; «Про порядок доступу осіб до засідань Вінницької обласної Ради»; «Про порядок проведення конкурсу для інститутів громадянського суспільства»; «Про звернення щодо всебічного й об’єктивного розслідування подій 6 грудня 2014 року під Вінницькою обласною Радою»; «Про виконання обласної «Програми створення регіональної системи опрацювання звернень до органів виконавчої влади та місцевого самоврядування на 2013-2014 роки», затвердженої рішенням 16 сесії обласної Ради 6 скликання від 20 червня 2013 року №535»; «Про звернення викладача Тульчинського училища культури О. Онищенка на ім’я голови обласної Ради Сергія Свитка щодо проявів антиукраїнських настроїв в обласному комунальному закладі «Тульчинське училище культури».

Після обговорення зазначених питань, депутати постійної комісії одноголосно підтримали пропозиції щодо вирішення кожного із них.

Для довідки.

З усіма висновками засідання комісії можна буде ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 10 лютого 2015 року, 13:54 Переглядів: 936

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація