4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати постійної комісії підтримали пропозицію щодо проведення громадських слухань Роздрукувати

Сьогодні, 22 червня, під керівництвом депутата обласної Ради Тетяни Редько відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації. Під час зібрання депутати повторно розглянули доопрацьований проект рішення обласної Ради «Про внесення доповнення до Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2018 роки» і підтримали пропозицію щодо проведення громадських слухань.

В ході засідання було озвучено звернення голови Громадської ради при обласній Раді Наталії Морозової, що стосується розгляду зазначеного питання. Зокрема, її ініціативи щодо перенесення проекту рішення для подальшого якісного обговорення та опрацювання; створення робочої редакційної колегії із залученням науковців-істориків, письменників, журналістів, представників громадських організацій; розробки довгострокового проекту написання історій міст та сіл Вінницької області. За її інформацією, також потребує перегляду Положення «Про Регіональну програму сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2018 роки», з метою якісного та відкритого відбору творів місцевих авторів, видання яких здійснюватиметься за рахунок коштів обласного бюджету.

Вислухавши виступаючих, депутати постійної комісії підтримали пропозицію Наталії Морозової і вирішили не включати проект рішення обласної Ради «Про внесення доповнення до Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2018 роки» до порядку денного чергової 7-ої сесії обласної Ради.

Також, враховуючи думку керівництва Громадської ради при обласній Раді, провести громадські слухання щодо розгляду зазначеного питання. За результатами цих слухань і спільних напрацювань постійної комісії з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації та профільного департаменту облдержадміністрації, перенести його на розгляд наступної сесії обласної Ради.

Нагадуємо, що зазначений проект було розглянуто під час засідання комісії, яке відбулось 13 червня цього року. Враховуючи озвучені пропозиції та зауваження, озвучені виступаючими, члени комісії вирішили рекомендувати Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА доопрацювати проект рішення «Про внесення доповнення до Регіональної програми сприяння інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2018 роки» і подати його в новому варіанті, з врахуванням поправок.

Повернутись Створено: 22 червня 2016 року, 16:51 Переглядів: 758

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація