19 січня о 15.00  у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки,  фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутати постійної комісії підтримали рішення «Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д.» та рекомендували внести його на розгляд чергової сесії обласної Ради Роздрукувати

Під головуванням депутата обласної Ради Ярослава Хребтія відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення.

У роботі комісії взяли участь керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, директор Департаменту охорони здоров’я Вінницької обласної державної адміністрації Людмила Грабович, начальник управління правового забезпечення та соціального обслуговування Департаменту соціальної політики ОДА Сергій Шмігленко, начальник управління фінансів виробничої сфери та супроводження субвенцій Департаменту фінансів облдержадміністрації Ірина Зубань, голова постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю Олексій Бородій, начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Федоришин, директор комунальної установи ,,Вінницький будинок – інтернат геріатричного профілю” Сергій Якубовський, головний лікар обласного клінічного високоспеціалізованого ендокринологічного центру Пилип Прудиус, голова організаційного комітету із встановлення в м. Вінниці пам’ятного знака медичним працівникам – учасникам Революції Гідності та АТО Юрій Козак та керівник проекту igiMED ,,Мольфар” Микола Понич.

В ході засідання депутати розглянули низку питань, зокрема, йшлося про депутатський запит народного депутата України Олександра Домбровського щодо створення госпітальних округів у Вінницькій області, а також про надання дозволу на перебування в Ладижинському дитячому будинку-інтернаті 8-ми підопічних, старших віком за 35 років.

Депутати заслухали інформацію про звіт голови обласної Ради Анатолія Олійника та рекомендували внести його  на розгляд чергової сесії обласної Ради.

Під час засідання одноголосно підтримано проект рішення про встановлення на території Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного  пам’ятного знака медичним працівникам – учасникам Революції Гідності та АТО і припинення діяльності Вороновицького психоневрологічного інтернату шляхом приєднання до комунальної установи «Вінницький будинок-інтернат геріатричного профілю».

Члени постійної комісії розглянули питання щодо впровадження облікової медичної інформаційної системи igiMED у медичних закладах Вінницької області, ініційоване Президентом громадської організації ,,Мольфар” Юлією Вотчер та виділення коштів на поліпшення санітарно-побутових умов, придбання меблів та оснащення робочих місць для людей з інвалідністю підприємства об’єднання громадян «Вінницьке учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих (УТОС)».

За результатами роботи комісії були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного. Детальніше з протоколом та висновками постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 13 березня 2017 року, 14:39 Переглядів: 681

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація