24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутати постійної комісії підтримали звіт голови обласної Ради Роздрукувати

21 березня під головуванням депутата обласної Ради Ярослава Хребтія відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення.

У її роботі взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олена Житанська, заступник директора Департаменту соціальної політики облдержадміністрації Олександр Мельник, виконувач обов’язків директора Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, начальник управління фінансів соціально-економічної сфери та місцевих органів влади Департаменту фінансів облдержадміністрації Віктор Квят, керівництво управління спільної комунальної власності територіальних громад області, заступник головного лікаря територіального медичного об’єднання «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Олег Сідак.

Під час засідання розглянуто низку питань. Особливу увагу депутати зосередили на обговорені нових обласних програм, а саме: Програми зайнятості населення Вінницької області на період до 2020 року та обласної Програми «Розвиток системи екстреної медичної допомоги Вінницької області до 2020 року», які плануються внести на розгляд чергового пленарного засідання сесії обласної Ради.

Так, на виконання заходів Програми розвитку системи екстреної медичної допомоги Вінницької області до 2020 року, з обласного бюджету планується виділити майже 98 тис. грн, що прогнозується спрямувати протягом 2018-2020 років.

Депутати заслухали інформацію про звіт голови обласної Ради Анатолія Олійника за 2017 рік та рекомендували внести його на розгляд чергової сесії обласної Ради.

Крім того, депутати одноголосно підтримали звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Кабінету Міністрів України щодо перегляду алгоритму розрахунку соціальної допомоги по інвалідності та звернення голови правління громадської організації «Вінницька обласна асоціація фармацевтів «Кум Део» щодо розвитку фармацевтичного самоврядування в Україні.

За результатами роботи комісії були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного. Детальніше з протоколом та висновками постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 21 березня 2018 року, 17:20 Переглядів: 403

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація