Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати постійної комісії підтримали звіт голови обласної Ради Роздрукувати

21 березня під головуванням депутата обласної Ради Ярослава Хребтія відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення.

У її роботі взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олена Житанська, заступник директора Департаменту соціальної політики облдержадміністрації Олександр Мельник, виконувач обов’язків директора Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, начальник управління фінансів соціально-економічної сфери та місцевих органів влади Департаменту фінансів облдержадміністрації Віктор Квят, керівництво управління спільної комунальної власності територіальних громад області, заступник головного лікаря територіального медичного об’єднання «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Олег Сідак.

Під час засідання розглянуто низку питань. Особливу увагу депутати зосередили на обговорені нових обласних програм, а саме: Програми зайнятості населення Вінницької області на період до 2020 року та обласної Програми «Розвиток системи екстреної медичної допомоги Вінницької області до 2020 року», які плануються внести на розгляд чергового пленарного засідання сесії обласної Ради.

Так, на виконання заходів Програми розвитку системи екстреної медичної допомоги Вінницької області до 2020 року, з обласного бюджету планується виділити майже 98 тис. грн, що прогнозується спрямувати протягом 2018-2020 років.

Депутати заслухали інформацію про звіт голови обласної Ради Анатолія Олійника за 2017 рік та рекомендували внести його на розгляд чергової сесії обласної Ради.

Крім того, депутати одноголосно підтримали звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Кабінету Міністрів України щодо перегляду алгоритму розрахунку соціальної допомоги по інвалідності та звернення голови правління громадської організації «Вінницька обласна асоціація фармацевтів «Кум Део» щодо розвитку фармацевтичного самоврядування в Україні.

За результатами роботи комісії були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного. Детальніше з протоколом та висновками постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 21 березня 2018 року, 17:20 Переглядів: 459

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація