Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутати постійної комісії прозвітували про свою роботу Роздрукувати

На сесії обласної Ради  члени постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин прозвітували про свою діяльність.

У звітному періоді постійною комісією проведено 30 засідань, прийнято висновки і рекомендації щодо 158 питань, 88 з яких внесені на розгляд пленарних засідань сесій обласної Ради. Протягом звітного періоду за активної підтримки постійної комісії, обласною Радою було затверджено 7 обласних Програм. Серед них «Програма розвитку лісового і мисливського господарства в лісах, які надані в постійне користування Вінницькому обласному комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємству «Віноблагроліс»,  підвищення лісистості і озеленення населених пунктів області та використання об’єктів тваринного світу у культурно – освітніх та виховних цілях на 2017-2021 роки», «Програма розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2016- 2020 роки»

Члени комісії неодноразово на своїх засіданнях розглядали численні колективні звернення жителів  Барського, Вінницького, Оратівського, Немирівського, Тульчинського, Теплицького районів щодо ситуації, яка склалась у сфері незаконного захоплення земель, систематичного порушення законності та припинення протиправних дій на території Вінницької області. За результатами розгляду були підготовлені та направлені листи до голови облдержадміністрації, правоохоронних органів та Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області.

Депутати постійної комісії своєчасно реагували на кризові явища, що виникали в агропромисловому секторі області.

Постійна комісія обласної Ради 7 скликання з питань агропромислового комплексу і земельних відносин брала участь у виїзному засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради, яке відбулося 19 вересня 2018 року. На зібранні йшлося про розвиток в області інфраструктури аграрного ринку, дорадництва та сільського зеленого туризму. Було також розглянуто питання про хід виконання «Програми розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2016-2020 роки». За результатами роботи прийняті відповідні рішення.

Також з ініціативи постійної комісії на сесіях обласної Ради прийнято низку звернень з питань, що належать до функціональної компетенції та потребують законодавчого врегулювання на загальнодержавному рівні. Зокрема і питання про  звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо ринку землі.

 

 

Повернутись Створено: 17 грудня 2019 року, 14:40 Переглядів: 349

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація