Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати постійної комісії рекомендували внести проект рішення про звіт голови обласної Ради на розгляд чергової сесії Роздрукувати

Під головуванням депутата обласної Ради Ярослава Хребтія відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення.

У роботі комісії взяли участь керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олена Житанська, заступник директора Департаменту – начальник управління бюджетної політики Департаменту фінансів облдержадміністрації Олександр Горба, заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Інесса Ратушняк, в. о. директора комунального закладу «Обласний комплексний центр надання соціальних послуг» Тетяна Конарська, координатор громадського комітету з питань контролю за впровадженням медичної реформи в м. Ладижині Тамара Черненко.

Тетяна Яременко детально ознайомила всіх присутніх зі звітом голови обласної Ради Анатолія Олійника за 2018 рік. Члени комісії одноголосно підтримали цей проект рішення. За результатами розгляду було прийнято рішення рекомендували внести проект рішення «Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д. за 2018 рік» на розгляд чергової сесії.

Заступник директора Департаменту охорони здоров’я Вінницької обласної державної адміністрації Олена Житанська поінформувала членів комісії про внесення змін та доповнень до обласної Програми «Майбутнє Вінниччини в збереженні здоров’я громадян» на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 45 (зі змінами), зокрема, щодо надання екстреної медичної допомоги пацієнтам з порушенням мозкового кровообігу, інфарктами, кровотечами, політравмами, згідно зі зміненим маршрутом пацієнта з урахуванням відстані до закладу, оснащення та кваліфікації лікарів. Так, на виконання заходів екстреної медичної допомоги на Вінниччині з обласного бюджету планується виділити 2,5 млн грн. Ці кошти прогнозується спрямувати протягом цього року.

Члени комісії підтримали та рекомендували внести на розгляд пленарного засідання сесії обласної Ради питання порядку денного, зокрема, проекти рішень: «Про встановлення надбавок до посадового окладу керівникам закладів, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області», «Про комунальний заклад «Обласний комплексний центр надання соціальних послуг», «Про схвалення у новій редакції проекту перспективного плану формування територій громад Вінницької області».

Депутати, члени комісії постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення, розглянули серед іншого колективне звернення громадян м. Ладижина Вінницької області щодо проблемних питань в організації охорони здоров’я міста.

За результатами роботи комісії були прийняті рішення щодо розгляду питань порядку денного. Детальніше з протоколом та висновками постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 14 лютого 2019 року, 17:24 Переглядів: 437

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація