29 січня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться пленарне засідання чергової 4 сесії обласної Ради. 29 січня о 13.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового розвитку та земельних відносин  

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Депутати постійної комісії визначили пріоритетні напрями діяльності на 2016 рік Роздрукувати

28 грудня під головуванням Тетяни Редько відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації, під час якого депутати внесли пропозиції щодо визначення пріоритетних напрямів діяльності на 2016 рік.

У роботі комісії взяли участь заступник голови обласної Ради Олександр Качур, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Світлана Василюк, генеральний директор ТРК «Вінтера» Любов Коваленко, виконувач обов’язків головного редактора газети «Вінниччина» Анастасія Трошкова, працівники редакційних колективів газет «Вінниччина» і «33 канал», представники інших засобів масової інформації.

Під час засідання розглянуто 7 питань порядку денного: «Про проект рішення обласної Ради «Про Регіональну програму розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2020 роки»; «Про перерозподіл коштів обласного бюджету на 2016 рік для висвітлення діяльності влади у найтиражніших ЗМІ Вінниччини»; «Про стратегію роздержавлення комунальних та державних ЗМІ»; «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання»; «Про план роботи обласної Ради 7 скликання; «Про затвердження Положення про порядок та умови відшкодування депутатам обласної Ради витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю»; «Про план роботи постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації на 2016 рік».

Зокрема, при обговоренні останнього питання голова постійної комісії обласної Ради Тетяна Редько внесла пропозиції щодо визначення пріоритетних напрямів діяльності на 2016 рік. Серед них – дотримання свободи слова і демократії на Вінниччині й у засобах масової інформації; реагування на порушення цих норм законодавства; вироблення стратегії рівності всіх регіональних ЗМІ та переходу комунальних засобів масової інформації в незалежний простір.

Також під час засідання було озвучено звернення редакційного колективу газети «33 канал» щодо з’ясування обставин і надання належної оцінки діям директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Світлани Василюк на зустрічі із редакторами комунальних ЗМІ Вінницької області.

За підсумками обговорення зазначених питань порядку денного депутатами постійної комісії були прийняті відповідні рішення щодо кожного із них.

Для довідки: більш детально з протоколом та всіма висновками засідання постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

        

Повернутись Створено: 29 грудня 2015 року, 10:25 Переглядів: 1001

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація