Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати постійної комісії визначили пріоритетні напрями діяльності на 2016 рік Роздрукувати

28 грудня під головуванням Тетяни Редько відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації, під час якого депутати внесли пропозиції щодо визначення пріоритетних напрямів діяльності на 2016 рік.

У роботі комісії взяли участь заступник голови обласної Ради Олександр Качур, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Світлана Василюк, генеральний директор ТРК «Вінтера» Любов Коваленко, виконувач обов’язків головного редактора газети «Вінниччина» Анастасія Трошкова, працівники редакційних колективів газет «Вінниччина» і «33 канал», представники інших засобів масової інформації.

Під час засідання розглянуто 7 питань порядку денного: «Про проект рішення обласної Ради «Про Регіональну програму розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2020 роки»; «Про перерозподіл коштів обласного бюджету на 2016 рік для висвітлення діяльності влади у найтиражніших ЗМІ Вінниччини»; «Про стратегію роздержавлення комунальних та державних ЗМІ»; «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання»; «Про план роботи обласної Ради 7 скликання; «Про затвердження Положення про порядок та умови відшкодування депутатам обласної Ради витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю»; «Про план роботи постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації на 2016 рік».

Зокрема, при обговоренні останнього питання голова постійної комісії обласної Ради Тетяна Редько внесла пропозиції щодо визначення пріоритетних напрямів діяльності на 2016 рік. Серед них – дотримання свободи слова і демократії на Вінниччині й у засобах масової інформації; реагування на порушення цих норм законодавства; вироблення стратегії рівності всіх регіональних ЗМІ та переходу комунальних засобів масової інформації в незалежний простір.

Також під час засідання було озвучено звернення редакційного колективу газети «33 канал» щодо з’ясування обставин і надання належної оцінки діям директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Світлани Василюк на зустрічі із редакторами комунальних ЗМІ Вінницької області.

За підсумками обговорення зазначених питань порядку денного депутатами постійної комісії були прийняті відповідні рішення щодо кожного із них.

Для довідки: більш детально з протоколом та всіма висновками засідання постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

        

Повернутись Створено: 29 грудня 2015 року, 10:25 Переглядів: 910

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація