Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутати постійної комісії визначили пріоритетні напрями діяльності на 2016 рік Роздрукувати

28 грудня під головуванням Тетяни Редько відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації, під час якого депутати внесли пропозиції щодо визначення пріоритетних напрямів діяльності на 2016 рік.

У роботі комісії взяли участь заступник голови обласної Ради Олександр Качур, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Світлана Василюк, генеральний директор ТРК «Вінтера» Любов Коваленко, виконувач обов’язків головного редактора газети «Вінниччина» Анастасія Трошкова, працівники редакційних колективів газет «Вінниччина» і «33 канал», представники інших засобів масової інформації.

Під час засідання розглянуто 7 питань порядку денного: «Про проект рішення обласної Ради «Про Регіональну програму розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2020 роки»; «Про перерозподіл коштів обласного бюджету на 2016 рік для висвітлення діяльності влади у найтиражніших ЗМІ Вінниччини»; «Про стратегію роздержавлення комунальних та державних ЗМІ»; «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання»; «Про план роботи обласної Ради 7 скликання; «Про затвердження Положення про порядок та умови відшкодування депутатам обласної Ради витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю»; «Про план роботи постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації на 2016 рік».

Зокрема, при обговоренні останнього питання голова постійної комісії обласної Ради Тетяна Редько внесла пропозиції щодо визначення пріоритетних напрямів діяльності на 2016 рік. Серед них – дотримання свободи слова і демократії на Вінниччині й у засобах масової інформації; реагування на порушення цих норм законодавства; вироблення стратегії рівності всіх регіональних ЗМІ та переходу комунальних засобів масової інформації в незалежний простір.

Також під час засідання було озвучено звернення редакційного колективу газети «33 канал» щодо з’ясування обставин і надання належної оцінки діям директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Світлани Василюк на зустрічі із редакторами комунальних ЗМІ Вінницької області.

За підсумками обговорення зазначених питань порядку денного депутатами постійної комісії були прийняті відповідні рішення щодо кожного із них.

Для довідки: більш детально з протоколом та всіма висновками засідання постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

        

Повернутись Створено: 29 грудня 2015 року, 10:25 Переглядів: 876

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація