5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати пригощали вінничан своїми стравами та запрошували до благодійності Роздрукувати

Депутати обласної Ради Олександр Крученюк та Людмила Станіславенко одягнули фартухи та зібрались на «депутатській кухні» заради благодійної мети – зібрати кошти на лікування Валерії Дробинко.

Лікарі діагностували у дівчини гідроцефалію, лівобічний тетрапарез та ДЦП. Вона прикута до ліжка, проте не втрачає надії. Батьки Валерії, кажуть, мріють про шанс на здорове майбутнє своєї дитини і роблять усе, аби досягнути своєї мети. Вона вже пройшла перший курс лікування в клініці захворювань головного мозку міста Юнчен (Китай), тоді небайдужі містяни допомогли зі збором коштів. Тепер родина збирає кошти на другий курс лікування.

– Я знаю Лерочку та її родину багато років, тому готуючись до проведення цього заходу одразу вирішила, що зібрані кошти передамо саме їй, – написала на своїй сторінці фейсбук організаторка акції Людмила Станіславенко.

– Так душевно ще не було ніколи, готували під музику, пригощали всіх охочих, дуже вдячна, що маю честь бути частиною такої прекрасної команди, – написала співорганізаторка Олена Павлова.

На «депутатській кухні» готували смаколики та частували ними містян. Гроші небайдужі кидали у благодійні скриньки.

Нагадаємо, акція «Депутатська кухня» проходила втретє у рамках виставки-ярмарку «Руками створена краса».

Повернутись Створено: 4 грудня 2019 року, 11:32 Переглядів: 241

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація